Emile Henry

Płyta grillowa Burger Party antracytowa Charcoal

ceramika BBQ®, z 6 szpilkami

  • 465,00 zł
  • w magazynie 1 szt.
    kolejne sztuki: niedostępne, wyprzedano
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: EH797548
Marka: Emile Henry
Seria: Emile Henry Charcoal
Kolor / wymiary: antracytowy Charcoal / 39 x 39 cm
Materiał: ceramika BBQ®
ceramika HR®
można używać w mikrofalówce
nadaje się do zmywarki
nadaje się na BBQ
odporny na temperaturę do 500°C

Opis produktu

Płyta grillowa Burger Party przeznaczona jest do użycia bezpośrednio nad ogniem, do grillowania burgerów i przygotowania letniej mieszanki warzyw. Jej rozmiary pozwalają na jednoczesne grillowanie nawet 6 burgerów jednocześnie. Opakowanie zawiera również 6 różnych szpilek, które w elegancki sposób będą trzymały burger na talerzu w wymaganej pozycji. Dolna część płyty o wyraźnie ząbkowanej powierzchni jest idealna do szybkiego obsmażania mięsa. Podwyższona krawędź, który dzięki temu nie znajduje się w bezpośrednim kontakcie z najbardziej intensywnym żarem z paleniska, jest doskonałym miejscem na opiekanie pieczywa i do utrzymania pożądanej temperatury burgerów przed podaniem. Dzięki gładkiej glazurowanej powierzchni bardzo łatwo się czyści. Można myć w zmywarce do naczyń.

UWAGA: Płyty nie można stosować na żadnym typie kuchenki, gdyż spowodowałoby to jej pęknięcie! Płyty grillowej nie wolno używać na bezpośrednich źródłach ciepła, takich jak kuchenki gazowe, płyty ceramiczne lub indukcyjne!

Każdy egzemplarz Emile Henry jest oryginałem: wszystkie naczynia wykonane są ręcznie ze stuprocentowo naturalnego materiału, co pozwala czerpać autentyczną przyjemność z kuchni francuskiej i sztuki korzystania z życia. Wysokiej jakości glina z Burgundii jest razem z glazurą wypalana w temperaturze 1100°C. Dlatego naczynia Emile Henry są odporne na uderzenia i zarysowania, co umożliwia nie tylko pieczenie w nich, ale również porcjowanie i serwowanie dań. Wszystkie naczynia można stosować w mikrofalówce. Naczynia Emile Henry można natychmiast po wyjęciu z zamrażalnika włożyć do piekarnika lub mikrofalówki. Wszystkie naczynia Emile Henry posiadają trwałe kolory i można je oczywiście myć w zmywarce.

KOD PRODUCENTA: EH797548

O firmie Emile Henry

Emile Henry

Emile Henry to tradycyjna francuska marka produkująca oryginalną burgundzką ceramikę wysokiej jakości. Jej produkty z Burgundii czasem zaczęły pojawiać się w kuchniach poza krajem koguta galijskiego i są obecnie postrzegane jako idealne połączenie nowoczesnej technologii i tradycyjnego podejścia.