Patelnia ze stali nierdzewnej do smażenia i serwowania Ø 28 cm original pro collection®

Kod: FS08435828100
809 zł
W magazynie (1 Szt)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Naczynia Fissler original pro collection®wyprodukowane przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Solidne wykonanie ze szlachetnej stali nierdzewnej oraz ciężka, dopasowana pokrywka – właśnie takie naczynia znajdą Państwo w każdej profesjonalnej kuchni. Rosnące wymagania względem wyposażenia kuchennego były sygnałem do stworzenia profesjonalnej serii naczyń.

 • Stalowa patelnia do smażenia i serwowania
 • Odpowiednia zwłaszcza do opiekania mięsa i drobiu
 • Wysoka jakość obróbki technicznej
 • Solidny design profesjonalnych naczyń
 • Półmatowa powierzchnia ze szlachetnej stali nierdzewnej 18/10
 • Odporne na ślady zużycia, zadrapania, plamy od wody i odciski palców
 • Doskonałe przewodzenie ciepła – oszczędność energii podczas gotowania dzięki rdzeniowi z aluminium
 • Szerokie, nierdzewne uchwyty pokrywki i ucha pozostają chłodne – podczas użytkowania nie trzeba korzystać z rękawicy
 • Wygięta, szeroka krawędź do łatwego wylewania bez rozchlapywania
 • Dno CookStar odpowiednie na wszystkie źródła ciepła, łącznie z indukcją
 • Nadaje się do stosowania w piekarniku do 250°C
 • Nagrody za design i jakość KitchenInnovation of the year 2008, iF design award China 2008
 • Przedłużona gwarancja na 10 lat

Patelnia ze stali nierdzewnej z serii original pro collection® jest wyprodukowana ze szlachetnej stali nierdzewnej 18/10 (18% chromu, 10% niklu, 72% stali), niezwykle łatwo się czyści, jest higieniczna i wyjątkowo odporna na korozję. Powierzchnia wewnętrzna patelni jest idealnie gładka. Uchwyty pozostają chłodne przez cały czas gotowania. Zostały naprawdę wspaniale zaprojektowane – nawet podczas szybkiej pracy momentalnie znajdą Państwo optymalny i bezpieczny sposób trzymania przy którym ręce pozostaną daleko od korpusu patelni, w związku z tym nie powstanie niebezpieczeństwo poparzenia. Na patelni przygotują i podadzą Państwo wspaniale chrupiące i soczyste potrawy z mięsa. Mogą Państwo w niej również zapiekać oraz podgrzewać przygotowane wcześniej danie, które następnie można podać prosto na stół.

Doskonale równe dno CookStar nadaje się do użycia na wszystkich źródłach ciepła włącznie z indukcją. Ciepło dzięki zabudowanemu aluminiowemu rdzeniowi jest dystrybuowane równomiernie, a gotowanie jest oszczędne pod względem czasu i energii. Wewnętrzna powierzchnia patelni jest idealnie gładka i łatwo się ją czyści. Przejście między dnem i ściankami jest zaokrąglone. Docenią je Państwo przede wszystkim podczas mieszania gęstej zawartości, które wymaga dokładnego przesuwania drewnianą łyżką po całym obwodzie patelni. W ofercie znajdą Państwo szeroki wybór wariantów naczyń różniących się pod względem rozmiaru i typu, które wspólnie tworzą serię Fissler original pro collection®. Jeżeli chcą Państwo sprawić radość swoim bliskim, podarujcie im nie tylko naczynia najwyższej jakości, ale również możliwość gotowania jak prawdziwi szefowie kuchni!

Nasza wskazówka: każdy profesjonalista powinien posiadać w swojej kuchni co najmniej 2 rodzaje patelni: nieprzywierającą i stalową. Patelnia stalowa nadaje się do silnego rozgrzania i pomoże Państwu przygotować najlepsze steki. Patelni z powierzchnią nieprzywierającą użyją Państwo natomiast do delikatniejszych potraw, wymagających bardziej subtelnego przyrządzania.

Co 3 sekundy na całym świecie sprzedawany jest 1 produkt marki Fissler!

Firma Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów do domu i kuchni. Za pośrednictwem swoich oddziałów handlowych jest obecna na wszystkich kontynentach w ponad 80 krajach. Oznaczenie "Supermarka z Niemiec" zasłużenie klasyfikuje Fissler między najbardziej wpływowe firmy. Duży nacisk na innowacje i rozwój trwający od wielu dziesięcioleci doprowadza do tworzenia produktów, które umożliwiają realizację często nudnych kulinarnych procesów w nowy, ciekawy sposób. Co roku klienci niecierpliwie czekają na nowości, które sprawią im radość. Fissler dyktuje nowe trendy, czego potwierdzeniem jest również szereg uzyskanych patentów i designerskich wyróżnień. Warta wzmianki jest również kontrola jakości, która przebiega podczas całego procesu produkcji pod nadzorem surowych norm. Nowoczesne technologie produkcyjne i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Już od ponad 170 lat Fissler buduje swoją markę na 3 kluczowych filarach – technologicznym know-how, doskonałej produkcji i ogromnej sile innowacji. Wszystkich 700 pracowników ma tylko jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi sprawiać naszym klientom radość! Made in Fissler (Germany)

Parametry dodatkowe

Kategoria: Patelnie uniwersalne
Gwarancja: 2 lata
Material: Stal nierdzewna
Nieruchomości: Nadaje się do zmywarki, Nadaje się na indukcję
Rodzaj produktu: Uniwersalna patelnia
Seria: Fissler original profi collection®

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: