Patelnia ze stali nierdzewnej do smażenia i podawania Ø 28 cm oryginał pro collection® Fissler

Kod: FS08435828100
845 zł
W magazynie (3 Szt)

Fissler original pro collection® cookware - made by professionals for professionals. Solidny Materiał ze stali nierdzewnej i ciężka, szczelnie przylegająca pokrywa sprawiają, że jest to rodzaj naczynia, które można znaleźć w każdej profesjonalnej kuchni. Rosnące wymagania dotyczące wyposażenia kuchni były wyraźnym sygnałem do stworzenia profesjonalnej serii naczyń kuchennych.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Fissler original pro collection® cookware - made by professionals for professionals. Solidny Materiał ze stali nierdzewnej i ciężka, szczelnie przylegająca pokrywa sprawiają, że jest to rodzaj naczynia, które można znaleźć w każdej profesjonalnej kuchni. Rosnące wymagania dotyczące wyposażenia kuchni były wyraźnym sygnałem do stworzenia profesjonalnej serii naczyń kuchennych.

 • Stalowa patelnia do smażenia i serwowania
 • Szczególnie nadaje się do pieczenia mięsa i drobiu
 • Wysokiej jakości obróbka techniczna
 • Solidna konstrukcja profesjonalnych garnków
 • PółMatowy wygląd stali nierdzewnej 18/10
 • Odporny na ścieranie, zarysowania, wodę i odciski palców
 • Doskonałe przewodnictwo cieplne dla energooszczędnego gotowania dzięki aluminiowemu rdzeniowi
 • Wygodne, obszerne uchwyty ze stali nierdzewnej - nie trzeba używać uchwytu do garnka
 • Zakrzywiona, szersza krawędź zapewnia czyste naLionanie bez kapania
 • Podstawa CookStar nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji
 • Można stosować w piekarniku do 250 °C
 • Nagrody za wzornictwo i jakość KitchenInovation roku 2008, iF design award China 2008
 • Przedłużona gwarancja 10 lat

Patelnia ze stali nierdzewnej z oryginalnej serii pro collection®wykonana jest ze stali nierdzewnej 18/10 (18% chromu, 10% niklu, 72% stali), bardzo łatwej do czyszczenia, higienicznej i wyjątkowo odpornej na korozję. Wewnętrzna powierzchnia patelni jest idealnie gładka. Uchwyty pozostają chłodne podczas całego procesu gotowania. Konstrukcja jest naprawdę obszerna - nawet podczas szybkiej pracy bardzo szybko znajdziesz optymalny i pewny uchwyt , a Twoje ręce pozostaną z dala od korpusu patelni, więc nie ma ryzyka poparzenia. Na patelni można przygotować i podać idealnie chrupiące i soczyste dania mięsne. Patelnia może być również używana do pieczenia lub odgrzewania gotowych potraw, które następnie można podać prosto na stół.

Idealnie płaska podstawa CookStar nadaje się do stosowania na wszystkich źródłach ciepła, w tym na indukcji. Dzięki aluminiowemu rdzeniowi ciepło rozprowadzane jest równomiernie, a gotowanie jest energooszczędne i czasochłonne. Przejście między dnem a ściankami jest zaokrąglone - docenisz to szczególnie podczas mieszania zawartości, kiedy garnek musi podążać po całym obwodzie patelni.Istnieje szeroka gama rozmiarów i typów, które tworzą kompletny asortyment Fissler original pro collection®. Jeśli chcesz sprawić przyjemność swoim bliskim, podarujesz im nie tylko najwyższej jakości naczynia kuchenne, ale także możliwość rozpoczęcia gotowania jak szef kuchni!

Nasza rada: każdy profesjonalista powinien mieć w kuchni co najmniej 2 patelnie: nieprzywierającą i stalową. Stalowa patelnia jest przystosowana do wysokiej temperatury i pomoże Ci przygotować najlepsze steki. Patelnia z powłoką nieprzywierającą może być używana do delikatnych potraw i bardziej delikatnych zabiegów.

Co 3 sekundy, 1 produkt Fissler jest sprzedawany na całym świecie!

Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów gospodarstwa domowego i przyborów kuchennych . Poprzez swoje biura sprzedaży działa na wszystkich kontynentach świata w ponad 80 krajach. Etykieta "Superbrand z Keenmiec" słusznie plasuje Fisslera wśród najbardziej wpływowych brandy. Silny nacisk na innowacje i rozwój przez wiele dziesięcioleci słusznie przyczynia się do wytwarzania produktów, które pozwalają doświadczyć często nudnych procesów technologicznych w zabawny i nowy sposób . Każdego roku klienci z niecierpliwością czekają na nowe produkty, które dostarczą im rozrywki. Fissler jest pionierem nowych trendów, o czym świadczą liczne patenty i nagrody za wzornictwo. Warto również wspomnieć o zarządzaniu kontrolą, która przebiega przez cały proces produkcyjny według ściśle określonych standardów. Nowoczesne technologie produkcji i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Przez ponad 170 lat firma Fissler opierała się na 3 Keyowych filarach - technologicznym know-how, doskonałej produkcji i wielkiej sile innowacji . Wszystkim 700 pracownikom przyświeca jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi zachwycać naszych klientów! Made in Fissler (Keenmcy)

Parametry dodatkowe

Kategoria: Patelnie uniwersalne
Gwarancja: 2 lata
Materiał: Stal nierdzewna
Właściwości: Nadaje się do indukcji
Rodzaj produktu: Uniwersalna patelnia
Rozmiar: 28 cm
Seria: Fissler original profi collection®

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: