produkt nie jest już w sprzedaży

Patelnia z uchem Ø 28 cm Crazy Yellow

Silargan®, z uchwytem i nierdzewnym uchem

Opis produktu

Patelnia z nierdzewnym uchem Passion Colours prezentuje prosty design z prostymi liniami, funkcjonalność i dużą wydajność energetyczną. Nadzwyczaj grube dno ze stali gwarantuje znakomite efekty smażenia. Przystosowana do przygotowywania potraw w wysokich temperaturach. Korpus jest wykonany z jednego kawałka stali, dlatego też ciepło rozchodzi się równomiernie i szybko. Patelnia może być rozgrzana nawet do 500 °C. Unikalny materiał Silargan®długo utrzymuje ciepło, w ten sposób oszczędza cenną energię i czas. Jednocześnie nie należy się obawiać oparów podczas rozgrzewania patelni do ponad 250 °C, została wykonana bez PTFE.

Uchwyt izolacyjny patelni z nierdzewnym uchem Passion Colours jest wykonany ze specjalnego, najwyższej jakości plastiku, jest ergonomiczny, wygodnie mieści się w dłoni. Patelnia została, w celu jeszcze większej wygody, wyposażona w ucho ze stali nierdzewnej umieszczone po przeciwnej stronie . Dzięki gładkiej powierzchni łatwo się czyści.

Patelnia z nierdzewnym uchem Passion Colours, krótki opis:

  • Z unikalnego, opatentowanego materiału Silargan®
  • Materiał jest nadzwyczaj twardy, odporny na zarysowania, ekstremalnie gładki i łatwo się czyści
  • Ergonomiczny uchwyt ze specjalnego, najwyższej jakości plastiku
  • Ucho po przeciwnej stronie ze stali nierdzewnej do łatwiejszej manipulacji patelnią
  • Korpus patelni wytrzymuje temperatury nawet do 500 °C
  • Nie zawiera niklu, idealna dla alergików
  • Idealnie wykonane brzegi do wygodnego odcedzania bez rozlewania
  • Można myć w zmywarce do naczyń
  • Przystosowana do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych

Niemiecka firma Silit, wieloletni lider w produkcji najwyższej jakości naczyń, prezentuje garnki i patelnie najwyższej jakości serii Passion Colours wykonane z unikalnego materiału Silargan®. Ten wyjątkowy materiał o gładkiej ceramicznej powierzchni jest bardzo wytrzymały, twardy i odporny na zarysowania. Silit udziela na materiał Silargan® gwarancji na 30 lat!

Rewolucyjna seria Passion Colours wprowadzi do kuchni zaawansowaną technologię. Masywne, a jednocześnie eleganckie i praktyczne garnki, brytfanny czy patelnie w znakomitych kolorach są idealne nie tylkodo gotowania, ale także do serwowania i przechowywania przygotowanego jedzenia. Odważne kolory ożywią dom i zmienią zwykłe gotowanie w przyjemność.

Ostrzeżenie:

Do czyszczenia patelni nie używać abrazyjnych (ściernych) gąbeczek lub szczoteczek.

Na temat wykorzystanego materiału i technologii:

Firma Silit opracowała unikalny materiał Silargan® produkowany za pomocą najnowocześniejszej technologii. Silargan® prezentuje doskonałą syntezę specjalnej ferromagnetycznej stali i bardzo odpornej high-tech ceramicznej powierzchni. Garnki z Silarganu® są ucieleśnieniem najwyższej jakości naczyń, które cechują się długim okresem żywotności. Silit udziela na materiał Silargan® gwarancji na 30 lat!

Naczynia wykonane z Silarganu® są wytrzymałe i odporne na zarysowania. Silargan® to najbardziej odpowiedni materiał do produkcji naczyń w celu zapewnienia zdrowego odżywiania i świadomego stylu życia. Jest neutralny w smaku. Co więcej nie zawiera niklu. Jest najlepszym rozwiązaniem dla alergików.

KOD: SL2829173302

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu