Patelnia uniwersalna Cortina GR Thermopoint Ballarini 28 cm

Kod: BAL1000462
219 zł –32 %
Patelnia uniwersalna Cortina GR Thermopoint Ballarini 28 cm
219 zł –32 % 149 zł
W magazynie (3 Szt)

Patelnia Ballarini z wyjątkowo nieprzywierającą i trwałą 4-warstwową powierzchnią, która jest wzmocniona cząsteczkami mineralnymi. Pozwala to na użycie minimalnej ilości oleju, dzięki czemu można gotować zdrowiej. Thermopoint oszczędza energię podczas gotowania. Ergononomicznie ukształtowana rączka jest izolowana termicznie. Nie zawiera teflonu (PTFE), PFOA, cynku ani metali ciężkich.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

OPIS

22037-6Uniwersalna patelnia Ballarini posiada wyjątkowo nieprzywierającą i trwałą powierzchnię, która składa się z 4 warstw i jest wzmocniona cząsteczkami mineralnymi dla szczególnie intensywnego użytkowania. Dzięki dodatkowej powierzchni nieprzywierającej, możesz używać minimalnej ilości oleju i gotować zdrowiej. Ochrona cieplna dna ze stali nierdzewnej gwarantuje bezpieczeństwo i zapobiega korozji. Zewnętrzna powierzchnia jest odporna na wysoką temperaturę i łatwa do czyszczenia. Nieszkodliwy rdzeń aluminiowy zapewnia doskonałe, szybkie i równomierne rozprowadzanie ciepła.

Thermopoint (termopunkt) to bardzo praktyczny wskaźnik ciepła, który oszczędza energię podczas gotowania. Gdy zmieni kolor na czerwony, można obniżyć temperaturę. Powierzchnia jest odporna na działanie metalowych narzędzi. Ergononomicznie ukształtowana rączka umożliwia doskonały chwyt i jest izolowana termicznie. Patelnia jest przystosowana do pracy w piekarniku i odporna na temperaturę do 160°C. Patelnia nie zawiera teflonu (PTFE), PFOA, cynku ani metali ciężkich. Patelnia jest objęta gwarancją na 2 lata, a płaskie dno na 5 lat.

SPECYFIKACJA

Średnica: 28 cm

Zalecana średnica płyty grzewczej: 18 cm

Zewnętrzna średnica dna: 19,5 cm

Długość całkowita z rączką: 47 cm

Waga: 913 g

Wysokość: 4,8 cm

Głębokość: 4,4 cm

Waga: 913 g

ZALETY I WADY

plus

Patelnia posiada wyjątkowo nieprzywierającą i trwałą powierzchnię, która składa się z 4 warstw i jest wzmocniona cząsteczkami mineralnymi.

Pozwala na zdrowe gotowanie - wystarczy użyć minimalnej ilości oleju.

Termopunkt - gdy zmieni kolor na czerwony, możesz obniżyć temperaturę, co pozwoli zaoszczędzić energię podczas gotowania.

Ergononomicznie ukształtowana rączka jest izolowana termicznie.

Nie zawiera teflonu (PTFE), PFOA, cynku ani metali ciężkich.

Nadaje się do zmywarki, piekarnika do 160 ° C, na szkło ceramiczne, elektryczne, kuchenkę gazową.

PRAKTYCZNE PORADY

Odpowiednie do płyt: gazowych, elektrycznych i ceramicznych, nieodpowiednie do płyt indukcyjnych

Nadaje się do piekarnika: Tak, do 160°C

Możliwość mycia w zmywarce: tak

Używaj drewnianych, silikonowych lub nylonowych narzędzi odpornych na wysoką temperaturę, aby uniknąć zarysowania specjalnego materiału nieprzywierającego. Do czyszczenia należy używać miękkiej strony gąbki kuchennej lub ściereczki. Do usunięcia przypieczonych resztek jedzenia, należy nalać wodę do patelni na jakiś czas, ewentualnie gotować z odrobiną wody na małym ogniu. Unikać mycia drucianymi ściereczkami i agresywnymi środkami czyszczącymi.

W przypadku używania patelni w piekarniku lub w wysokich temperaturach, należy używać jej w rękawicach kuchennych, aby zapobiec poparzeniom.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Patelnie uniwersalne
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.93 kg
Materiał: Aluminium
Właściwości: Nadaje się do piekarnika
Rodzaj produktu: Uniwersalna patelnia
Rozmiar: 28 cm
K překladu: CZ AUTO-PRO
Margin: A

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie