Patelnia nierdzewna crispy steelux Ø 24 cm premium

Kod: FS12140024100
529 zł
W magazynie (1 Szt)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Patelnie crispy Fissler przekonają do siebie kucharzy, którzy lubią pracować z mięsem. Patelnia ze stali nierdzewnej idealnie nadaje się do smażenia mięsa na małej ilości tłuszczu. Mięso będzie chrupiące i soczyste w środku, dokładnie tak, jakby było przygotowane na grillu – wystarczy rozgrzać patelnię.

 • Błyszczące wykończenie
 • Wysokiej klasy naczynia ze szlachetnej stali nierdzewnej 18/10
 • Doskonałe przewodzenie ciepła – oszczędność energii podczas gotowania dzięki aluminiowemu rdzeniowi
 • Wewnętrzna powierzchnia Novogrill z efektem grillowania – wytworzy na mięsie chrupiącą skórkę
 • Rękojeść ze stali nierdzewnej pozostaje chłodna
 • Wygięta, szeroka krawędź do łatwego wylewania bez rozchlapywania
 • Dno CookStar odpowiednie na wszystkie źródła ciepła, łącznie z indukcją
 • Wewnętrzna miarka wypalona laserem
 • Nadaje się do piekarnika
 • Można myć w zmywarce
 • Gwarancja przedłużona na 5 lat

Patelnia nierdzewna crispy z serii premium jest wyprodukowana ze szlachetnej stali nierdzewnej 18/10 (18% chromu, 10% niklu, 72% stali), niezwykle łatwo się czyści, jest higieniczna i wyjątkowo odporna na korozję. Polerowana powierzchnia nadaje luksusowego wyglądu.Rękojeść z otworem do zawieszenia pozostaje chłodna przezcały czas gotowania. Wewnętrzna powierzchnia Novogrill umożliwia wytworzenie chrupiącej warstwy, co docenią Państwo zwłaszcza przy pracy z mięsem i drobiem.

Doskonale równe dno CookStar nadaje się do użycia na wszystkich źródłach ciepła włącznie z indukcją. Ciepło dzięki zabudowanemu aluminiowemu rdzeniowi jest dystrybuowane równomiernie, a gotowanie jest oszczędne pod względem czasu i energii. Wewnętrzna powierzchnia patelni jest idealnie gładka i łatwo się ją czyści. Przejście między dnem i ściankami jest zaokrąglone. Docenią je Państwo przede wszystkim podczas mieszania gęstej zawartości, które wymaga dokładnego przesuwania drewnianą łyżką po całym obwodzie patelni.

Co 3 sekundy na całym świecie sprzedawany jest 1 produkt marki Fissler!

Firma Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów do domu i kuchni. Za pośrednictwem swoich oddziałów handlowych jest obecna na wszystkich kontynentach w ponad 80 krajach. Oznaczenie "Supermarka z Niemiec" zasłużenie klasyfikuje Fissler między najbardziej wpływowe firmy. Duży nacisk na innowacje i rozwój trwający od wielu dziesięcioleci doprowadza do tworzenia produktów, które umożliwiają realizację często nudnych kulinarnych procesów w nowy, ciekawy sposób. Co roku klienci niecierpliwie czekają na nowości, które sprawią im radość. Fissler dyktuje nowe trendy, czego potwierdzeniem jest również szereg uzyskanych patentów i designerskich wyróżnień. Warta wzmianki jest również kontrola jakości, która przebiega podczas całego procesu produkcji pod nadzorem surowych norm. Nowoczesne technologie produkcyjne i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Już od ponad 170 lat Fissler buduje swoją markę na 3 kluczowych filarach – technologicznym know-how, doskonałej produkcji i ogromnej sile innowacji. Wszystkich 700 pracowników ma tylko jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi sprawiać naszym klientom radość! Made in Fissler (Germany)

Parametry dodatkowe

Kategoria: Patelnie uniwersalne
Gwarancja: 2 lata
Material: Stal nierdzewna
Nieruchomości: Nadaje się na indukcję
Rodzaj produktu: Uniwersalna patelnia

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: