produkt nie jest już w sprzedaży

Patelnia nieprzywierająca protect steelux Ø 26 cm premium

z plastikową rękojeścią

Opis produktu

Patelnie steelux premium z powierzchnią nieprzywierającą to naczynia charakteryzujące się nie tylko długą żywotnością, ale dodatkowo uniwersalnością. Design patelni jest jedyny w swoim rodzaju – zewnętrzna warstwa wykonana ze stali nierdzewnej o wysokim połysku w połączeniu z czarnym kolorem rękojeści i wewnętrznej części naczynia. Patelnia jest odpowiednia zarówno do szybkiego podsmażenia na złoty kolor na wyższym stopniu ogrzewania, jak i do subtelnego opiekania bardziej delikatnych potraw. Specjalnie zaprojektowana rękojeść zapewnia maksimum bezpieczeństwa przy każdym użyciu patelni.

  • Błyszczące wykończenie z wewnętrzną powierzchnią nieprzywierającą
  • Wysokiej klasy naczynia ze szlachetnej stali nierdzewnej 18/10
  • Doskonałe przewodzenie ciepła – oszczędność energii podczas gotowania dzięki aluminiowemu rdzeniowi
  • Powierzchnia wewnętrzna Protectal Plus jest nieprzywierająca i bardzo odporna na zadrapania
  • Specjalna rękojeść zapewnia maksimum bezpieczeństwa - zapobiega ześlizgnięciu się dłoni
  • O rękojeść można oprzeć pokrywkę z serii akcesoriów Fissler
  • Wygięta, szeroka krawędź do łatwego wylewania bez rozchlapywania
  • Dno CookStar odpowiednie na wszystkie źródła ciepła, łącznie z indukcją
  • Nie nadaje się do mycia w zmywarce – pod wpływem soli czyszczących i zmian temperatury może dojść do skrócenia żywotności patelni
  • Gwarancja przedłużona na 5 lat

Patelnia nierdzewna steelux z serii premium jest wyprodukowana ze szlachetnej stali nierdzewnej 18/10 (18% chromu, 10% niklu, 72% stali), niezwykle łatwo się czyści, jest higieniczna i wyjątkowo odporna na korozję. Polerowana powierzchnia nadaje luksusowego wyglądu.Rękojeść z otworem do zawieszenia pozostaje chłodna przezcały czas gotowania, jej ergonomiczny kształt zapewni łatwą i bezpieczną pracę, ponieważ wspaniale leży w dłoni. Wewnętrzna powierzchnia z warstwą Protectal Plus ma doskonałe właściwości nieprzywierające i jest odporna na zadrapania. Dzięki połączeniu wybranych materiałów patelnia jest uniwersalna w użyciu.

Doskonale równe dno CookStar nadaje się do użycia na wszystkich źródłach ciepła włącznie z indukcją. Ciepło dzięki zabudowanemu aluminiowemu rdzeniowi jest dystrybuowane równomiernie, a gotowanie jest oszczędne pod względem czasu i energii. Wewnętrzna powierzchnia patelni jest idealnie gładka i łatwo się ją czyści. Przejście między dnem i ściankami jest zaokrąglone. Docenią je Państwo przede wszystkim podczas mieszania gęstej zawartości, które wymaga dokładnego przesuwania drewnianą łyżką po całym obwodzie patelni.

Co 3 sekundy na całym świecie sprzedawany jest 1 produkt marki Fissler!

Firma Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów do domu i kuchni. Za pośrednictwem swoich oddziałów handlowych jest obecna na wszystkich kontynentach w ponad 80 krajach. Oznaczenie "Supermarka z Niemiec" zasłużenie klasyfikuje Fissler między najbardziej wpływowe firmy. Duży nacisk na innowacje i rozwój trwający od wielu dziesięcioleci doprowadza do tworzenia produktów, które umożliwiają realizację często nudnych kulinarnych procesów w nowy, ciekawy sposób. Co roku klienci niecierpliwie czekają na nowości, które sprawią im radość. Fissler dyktuje nowe trendy, czego potwierdzeniem jest również szereg uzyskanych patentów i designerskich wyróżnień. Warta wzmianki jest również kontrola jakości, która przebiega podczas całego procesu produkcji pod nadzorem surowych norm. Nowoczesne technologie produkcyjne i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Już od ponad 170 lat Fissler buduje swoją markę na 3 kluczowych filarach – technologicznym know-how, doskonałej produkcji i ogromnej sile innowacji. Wszystkich 700 pracowników ma tylko jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi sprawiać naszym klientom radość! Made in Fissler (Germany)

KOD: FS3810226100

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu