Patelnia nieprzywierająca protect alux Ø 24 cm premium

Kod: FS15910324100
477 zł
W magazynie (1 Szt)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Patelnie protect alux premium idealnie nadają się do delikatnego i zdrowego smażenia z minimalną ilością tłuszczu. Powierzchnia nieprzywierająca Protectal Plus gwarantuje, że potrawy nie będą się przyklejać do patelni, a jej czyszczenie stanie się niezwykle proste. Ergonomiczna rękojeść zapewnia maksimum bezpieczeństwa przy pracy z patelnią.

  • Solidny design z wewnętrzną powierzchnią nieprzywierającą
  • Wysokiej jakości patelnia ze stopu aluminium
  • Wspaniałe przewodzenie ciepła – energooszczędne gotowanie dzięki rdzeniowi z aluminium
  • Powierzchnia wewnętrzna Protectal Plus jest nieprzywierająca i bardzo odporna na zadrapania
  • Specjalna rękojeść zapewnia maksimum bezpieczeństwa - zapobiega ześlizgnięciu się dłoni
  • O rękojeść można oprzeć pokrywkę z serii akcesoriów Fissler
  • Wewnętrzna miarka
  • Dno CookStar odpowiednie na wszystkie źródła ciepła łącznie z indukcją
  • Nie nadaje się do mycia w zmywarce – pod wpływem soli czyszczących i zmian temperatury może dojść do skrócenia żywotności patelni
  • Gwarancja przedłużona na 5 lat

Solidna patelnia nieprzywierająca protect alux premium jest wyprodukowana ze stopu aluminium. Rękojeść z otworem do zawieszenia pozostaje chłodna przezcały czas gotowania, jej ergonomiczny kształt zapewni łatwą i bezpieczną pracę, ponieważ wspaniale leży w dłoni. Wewnętrzna powierzchnia z warstwą Protectal Plus ma doskonałe właściwości nieprzywierające i jest odporna na zadrapania. Patelnia jest odpowiednia do delikatnego smażenia i opiekania w niższych temperaturach.

Doskonale równe dno CookStar jest odpowiednie na wszystkie źródła ciepła łącznie z indukcją. Dzięki zabudowanemu rdzeniowi z aluminium ciepło jest rozprowadzane równomiernie, a gotowanie staje się oszczędne pod względem czasu i energii.

Co 3 sekundy na całym świecie sprzedawany jest 1 produkt marki Fissler!

Firma Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów do domu i kuchni. Za pośrednictwem swoich oddziałów handlowych jest obecna na wszystkich kontynentach w ponad 80 krajach. Oznaczenie "Supermarka z Niemiec" zasłużenie klasyfikuje Fissler między najbardziej wpływowe firmy. Duży nacisk na innowacje i rozwój trwający od wielu dziesięcioleci doprowadza do tworzenia produktów, które umożliwiają realizację często nudnych kulinarnych procesów w nowy, ciekawy sposób. Co roku klienci niecierpliwie czekają na nowości, które sprawią im radość. Fissler dyktuje nowe trendy, czego potwierdzeniem jest również szereg uzyskanych patentów i designerskich wyróżnień. Warta wzmianki jest również kontrola jakości, która przebiega podczas całego procesu produkcji pod nadzorem surowych norm. Nowoczesne technologie produkcyjne i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Już od ponad 170 lat Fissler buduje swoją markę na 3 kluczowych filarach – technologicznym know-how, doskonałej produkcji i ogromnej sile innowacji. Wszystkich 700 pracowników ma tylko jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi sprawiać naszym klientom radość! Made in Fissler (Germany)

Parametry dodatkowe

Kategoria: Patelnie uniwersalne
Gwarancja: 2 lata
Material: Aluminium
Nieruchomości: Nadaje się na indukcję
Rodzaj produktu: Uniwersalna patelnia
Seria: Fissler alux premium

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: