Fissler

Patelnia nieprzywierająca Ø 24 cm z powłoką thermosensitive °SensoRed®

wskaźnik idealnej temperatury poprzez zmianę koloru powierzchni

 • 398,00 zł
 • na zamówienie
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: FS5730324100
Marka: Fissler
Seria: Fissler SensoRed®
Kolor / wymiary: bordowy, antracytowy / Ø 24 cm, obj. 1,7 l, masa 1 kg
Materiał: aluminium
emaliowana powierzchnia
nadaje się do gotowania indukcyjnego
nie nadaje się do mycia w zmywarce
plastikowa rękojeść/uchwyt
powierzchnia nieprzywierająca

Opis produktu

Patelnia z powierzchnią nieprzywierającą °SensoRed® jest idealna dla miłośników smażonych czy opiekanych smakołyków, którzy chcą oszczędzać w kuchni czas i wysiłek. Nowoczesne technologie wykonają za Państwa część pracy i zagwarantują doskonały rezultat. Wystarczy dobry, soczysty stek, świeży filet z ryby lub kolorowe letnie warzywa i mogą Państwo zacząć tworzyć wyjątkowe dzieło.

Nazwa °SensoRed® oznacza system, który wskazuje optymalną temperaturę za pomocą czujnika ciepła, a także atrakcyjny wygląd patelni z szóstym zmysłem.

Z nieprzywierającymi patelniami °SensoRed® niemieckiej firmy Fissler osiągną Państwo najbardziej optymalne efekty podczas smażenia czy szybkiego podsmażania, nawet przy zdrowym smażeniu z użyciem małej ilości tłuszczu. Patelnie °SensoRed® na całej wewnętrznej powierzchni posiadają specjalny termoczuły nieprzywierający materiał, który wskazuje idealną temperaturę do smażenia czy opiekania potraw za pomocą zmiany koloru.

Gdy patelnia jest zimna, jej wewnętrzna powierzchnia ma kolor czerwony, z widocznymi ciemniejszymi plamkami. Po rozgrzaniu do optymalnej temperatury powierzchnia ściemnieje i będzie miała jednolity, bordowy kolor. Efekt ten działa także w drugą stronę: przy stopniowym obniżaniu temperatury na nieprzywierającej powierzchni pojawią się ciemniejsze plamki.

 • Atrakcyjny wygląd, wewnętrzna powierzchnia nieprzywierającą °SensoRed® w czerwonym kolorze
 • Elegancki kontrast pomiędzy czerwoną częścią wewnętrzną a antracytowym kolorem ścianek patelni
 • Zwycięzca prestiżowej nagrody za design Red Dot Design Award 2017
 • Termoczuły nieprzywierający materiał °SensoRed® wskazuje optymalną temperaturę poprzez zmianę koloru
 • Zimna patelnia: wyraźnie widoczne ciemniejsze plamki na czerwonej powierzchni patelni
 • Patelnia rozgrzana do optymalnej temperatury: jednolity, ciemnoczerwony kolor
 • Zdrowe i łatwe gotowanie z doskonałymi rezultatami
 • Doskonałe przewodzenie cieplne dzięki aluminiowej warstwie korpusu, co oszczędza także energię
 • Dzięki użyciu aluminium patelnia jest lekka i łatwo się nią manipuluje
 • Wewnętrzna warstwa °SensoRed® ma nieprzywierające właściwości i łatwo się ją czyści
 • Ergonomiczna, antypoślizgowa rękojeść zapewniająca wygodne i bezpieczne trzymanie
 • Rękojeść nie nagrzewa się, doskonale leży nawet w drobnej, damskiej dłoni
 • Dno CookStar odpowiednie na wszystkie źródła ciepła, włącznie z płytą indukcyjną
 • Można zawiesić patelnię za otwór w rękojeści
 • Nie nadaje się do zmywarki, należy myć ręcznie
 • Gwarancja jakości "Made in Germany"

Wyjątkowy design patelni °SensoRed® zasłużenie uzyskał prestiżową nagrodę Red Dot Design Award 2017 (1. miejsce). Patelnię ze specjalną termoczułą powłoką nieprzywierającą cechują nie tylko doskonałe właściwości, ale także jej atrakcyjny wygląd od pierwszego wejrzenia zauroczy każdego miłośnika nowoczesnego designu.

Nieprzywierająca powierzchnia zapobiega przypalaniu się produktów i odznacza się długą żywotnością. Dzięki gładkiej warstwie wewnętrznej czyszczenie patelni jest niezwykle łatwe: gdy patelnia wystygnie, wystarczy przetrzeć ją ręcznikiem papierowym, ewentualnie delikatnie umyć za pomocą gąbeczki i wody z detergentem.

Patelnia została wykonana z aluminium, dzięki czemu jest lekka, a podczas smażenia doskonale przewodzi, rozprowadza i równomiernie utrzymuje ciepło. Perfekcyjnie równe dno CookStar jest odpowiednie na wszystkie źródła ciepła, z płytą indukcyjną włącznie.

Nowa, ulepszona, ergonomiczna rękojeść z otworem do wieszania podczas gotowania pozostaje zimna i bezpiecznie leży w dłoni. Specjalna, wewnętrzna termoczuła powierzchnia nieprzywierająca jest odporna na zarysowania. Patelnia nadaje się do zdrowego i delikatnego smażenia i opiekania w niższych temperaturach, przy użyciu małej ilości tłuszczu. Dzięki wskaźnikowi optymalnej temperatury do smażenia i szybkiego obsmażania przygotują Państwo zawsze świetne i pyszne potrawy.

Co 3 sekundy na całym świecie sprzedawany jest 1 produkt marki Fissler!

Firma Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów do domu i kuchni. Za pośrednictwem swoich oddziałów handlowych jest obecna na wszystkich kontynentach w ponad 80 krajach. Oznaczenie "Supermarka z Niemiec" zasłużenie klasyfikuje Fissler między najbardziej wpływowe firmy. Duży nacisk na innowacje i rozwój trwający od wielu dziesięcioleci doprowadza do tworzenia produktów, które umożliwiają realizację często nudnych kulinarnych procesów w nowy, ciekawy sposób. Co roku klienci niecierpliwie czekają na nowości, które sprawią im radość. Fissler dyktuje nowe trendy, czego potwierdzeniem jest również szereg uzyskanych patentów i designerskich wyróżnień. Warta wzmianki jest również kontrola jakości, która przebiega podczas całego procesu produkcji pod nadzorem surowych norm. Nowoczesne technologie produkcyjne i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Już od ponad 170 lat Fissler buduje swoją markę na 3 kluczowych filarach – technologicznym know-how, doskonałej produkcji i ogromnej sile innowacji. Wszystkich 700 pracowników ma tylko jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi sprawiać naszym klientom radość! Made in Fissler (Germany)

KOD PRODUCENTA: 57 303 24 100

O firmie Fissler

Fissler

Firma Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów do domu i kuchni. Jej naczynia wyróżniają się precyzją, funkcjonalnością i przemyślanym designem. Chociaż Fissler jest jedną z niemieckich supermarek, nadal jest to rodzinna firma.