Fissler

Patelnia nieprzywierająca luno crepe Ø 28 cm special

do naleśników, wrapów i omletów

 • 517,00 zł
 • na zamówienie
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: FS5638628100
Marka: Fissler
Seria: Fissler luno®
Kolor / wymiary: Ø 28 cm, dł. rękojeści 31 cm, wys. 2 cm
Materiał: matowe
nadaje się do gotowania indukcyjnego
nie nadaje się do mycia w zmywarce
powierzchnia nieprzywierająca
rdzeń aluminiowy
żaroodporne uchwyty/rękojeści ze stali szlachetnej

Opis produktu

Patelnia nieprzywierająca luno crepe Ø 28 cm special zawiera:

 • 1x patelnia do naleśników
 • 1x drewniany wałeczek do naleśników

Fascynująco czarne naczynia Fissler luno® zainspirują Państwa do wypróbowania nowych przepisów – teraz mogą Państwo wyruszyć w drogę pełną nowych kulinarnych przygód. Wytrzymała powierzchnia nieprzywierająca wspaniale współpracuje z delikatnymi potrawami, jak na przykład jajka, owoce morza, ryby, sery, risotto czy sosy. Danie, które Państwo przygotują, będzie puszyste, a przy tym będzie zawierać minimalną ilość tłuszczu. Specjalna pokrywka umożliwiająca kondensację pary efektywnie wpływa na obróbkę cieplną i wspomaga powstawanie cieczy w naturalny sposób. Potrawy przygotowane w naczyniach luno będą smakować finezyjnie i tylko od Państwa będzie zależało, czy ich tajemnica zostanie odkryta...

 • Powierzchnia nieprzywierająca Protectal Plus
 • Wysoka jakość obróbki technicznej
 • Doskonałe przewodzenie ciepła – oszczędność energii podczas gotowania dzięki rdzeniowi z aluminium
 • Rękojeść ze stali nierdzewnej dzięki pomysłowym krążkom z funkcją izolacji pozostaje chłodna
 • Dno CookStar odpowiednie na wszystkie źródła ciepła, łącznie z indukcją
 • Nadaje się do stosowania w piekarniku
 • Nie nadaje się do mycia w zmywarce – pod wpływem soli czyszczących i zmian temperatury może dojść do skrócenia żywotności
 • Nagroda za design i jakość KitchenInnovation of the year 2012
 • Przedłużona gwarancja na 3 lata

Dzięki wysokiej klasy patelni nieprzywierającej do naleśników mogą Państwo zostać prawdziwymi mistrzami patelni w domowej naleśnikarni. Kształt patelni został zaprojektowany w taki sposób, aby cienki naleśnik łatwo ześlizgnął się z powierzchni. Mogą Państwo smażyć jeden doskonały naleśnik za drugim. Warto wypróbować również smażenie puszystych omletów czy tortilli do wrapów.

Doskonale równe dno CookStar nadaje się do użycia na wszystkich źródłach ciepła włącznie z indukcją. Ciepło dzięki zabudowanemu aluminiowemu rdzeniowi jest dystrybuowane równomiernie, a gotowanie jest oszczędne pod względem czasu i energii.

Płaska patelnia stworzona specjalnie do cienkich naleśników i puszystych omletów.

Co 3 sekundy na całym świecie sprzedawany jest 1 produkt marki Fissler!

Firma Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów do domu i kuchni. Za pośrednictwem swoich oddziałów handlowych jest obecna na wszystkich kontynentach w ponad 80 krajach. Oznaczenie "Supermarka z Niemiec" zasłużenie klasyfikuje Fissler między najbardziej wpływowe firmy. Duży nacisk na innowacje i rozwój trwający od wielu dziesięcioleci doprowadza do tworzenia produktów, które umożliwiają realizację często nudnych kulinarnych procesów w nowy, ciekawy sposób. Co roku klienci niecierpliwie czekają na nowości, które sprawią im radość. Fissler dyktuje nowe trendy, czego potwierdzeniem jest również szereg uzyskanych patentów i designerskich wyróżnień. Warta wzmianki jest również kontrola jakości, która przebiega podczas całego procesu produkcji pod nadzorem surowych norm. Nowoczesne technologie produkcyjne i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Już od ponad 170 lat Fissler buduje swoją markę na 3 kluczowych filarach – technologicznym know-how, doskonałej produkcji i ogromnej sile innowacji. Wszystkich 700 pracowników ma tylko jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi sprawiać naszym klientom radość! Made in Fissler (Germany)

KOD PRODUCENTA: 56 386 28 100

O firmie Fissler

Fissler

Firma Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów do domu i kuchni. Jej naczynia wyróżniają się precyzją, funkcjonalnością i przemyślanym designem. Chociaż Fissler jest jedną z niemieckich supermarek, nadal jest to rodzinna firma.