Keenprzywierająca patelnia Ø 28 cm z powierzchnią termoczułą °SensoRed® Fissler

Kod: FS15730328100
495 zł
W magazynie (4 Szt)

Patelnia z powłoką nieprzywierającą °SensoRed® jest idealna dla miłośników smażonych i pieczonych przysmaków, którzy lubią oszczędzać czas i wysiłek w kuchni. Nowoczesna technologia wykonuje część pracy w kuchni za Ciebie i gwarantuje doskonały rezultat. Wystarczy dobry soczysty stek, świeże filety rybne lub kolorowe letnie warzywa i można przystąpić do pracy.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Patelnia z powłoką nieprzywierającą °SensoRed® jest idealna dla miłośników smażonych i pieczonych przysmaków, którzy lubią oszczędzać czas i wysiłek w kuchni. Nowoczesna technologia wykonuje część pracy w kuchni za Ciebie i gwarantuje doskonały rezultat. Wystarczy dobry soczysty stek, świeże filety rybne lub kolorowe letnie warzywa i można przystąpić do pracy.

Nazwa °SensoRed® odnosi się do wskazania optymalnej temperatury za pomocą czujnikaciepła, ale także do atrakcyjnego wyglądu patelni z szóstym zmysłem.

Z °SensoRed® nieprzywierające patelnie od niemieckiego producenta Fissler , można osiągnąć najbardziej optymalne wyniki podczas smażenia i pieczenia, nawet dla zdrowego gotowania z małą ilością tłuszczu. Patelnie °SensoRed® posiadają specjalny termoczuły Materiał nieprzywierający na całej powierzchni wewnętrznej, który poprzez zmianę koloru wskazuje idealną temperaturę do smażenia lub przyrumieniania potraw.

Gdy patelnia jest zimna, cała wewnętrzna powierzchnia patelni ma kolor czerwony, z wyraźnie widocznymi ciemniejszymi miejscami. Po podgrzaniu do optymalnej temperatury roboczej , cała wewnętrzna powierzchnia patelni ciemnieje do jednolitego, winnoczerwonego koloru. Efekt ten działa również w drugą stronę: wraz ze stopniowym obniżaniem temperatury, na powierzchni nieprzywierającej pojawiają się plamy o ciemniejszym czerwonym kolorze.

 • Attractive wygląd dzięki wewnętrznej powłoce antyadhezyjnej °SensoRed® w kolorze czerwonym
 • Elegancki kontrast czerwonej powierzchni wewnętrznej z antracytowym kolorem zewnętrznej części patelni
 • Zdobywca prestiżowej nagrody Red DotDesign Award 2017
 • Termoczuły Materiał zapobiegający przywieraniu °SensoRed® wskazuje optymalną temperaturę poprzez zmianę koloru
 • Zimna patelnia: wyraźnie wyczuwalne ciemniejsze plamy na czerwonej powierzchni
 • Patelnia podgrzana do optymalnej temperatury: jednolity, ciemnoczerwony kolor
 • Zdrowe i łatwe gotowanie z doskonałymi rezultatami
 • Doskonałe przewodnictwo cieplne dla energooszczędnego gotowania dzięki aluminiowemu rdzeniowi
 • Dzięki zastosowaniu aluminium, patelnia jest lekka i łatwa w obsłudze
 • Wewnętrzna powierzchnia °SensoRed® jest wyjątkowo nieprzywierająca i łatwa do czyszczenia
 • Ergononomiczna, antypoślizgowa rączka zapewnia wygodny i pewny chwyt
 • Uchwyt nie parzy i doskonale leży w dłoni nawet drobnej kobiety
 • Podstawa CookStar nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji
 • Może być zawieszony przez otwór w uchwycie
 • Keen nadaje się do mycia w zmywarce, należy myć ręcznie
 • Gwarantowana jakość "Made in Germany"

Wyjątkowy design patelni °SensoRed® słusznie zdobył prestiżową nagrodę Red Dot Design Award 2017 (zwycięzca) . Patelnia ze specjalną termoczułą powierzchnią nieprzywierającą ma nie tylko doskonałe właściwości użytkowe, ale także już na pierwszy rzut oka zachwyca swoim atrakcyjnym wyglądem każdego miłośnika nowoczesnego designu.

Keenprzywierająca powierzchnia zapobiega przypalaniu się surowców i ma długą żywotność. Dzięki gładkiej powierzchni wewnętrznej, czyszczenie patelni jest bardzo proste: po ostygnięciu wystarczy przetrzeć ją papierowym ręcznikiem lub delikatnie umyć gąbką w ciepłej wodzie z mydłem.

Patelnia wykonana jest z aluminium, dzięki czemu jest lekka oraz doskonale rozprowadza i równomiernie zatrzymuje ciepło podczas gotowania. Idealnie płaskie dno CookStar jest odpowiednie dla wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.

Ulepszony na nowo ergonomiczny uchwyt z otworem do zawieszania pozostaje chłodny podczas gotowania i dobrze leży w dłoni. Wewnętrzna specjalna powierzchnia termoczuła jest doskonale nieprzywierająca i odporna na zarysowania. Patelnia jest odpowiednia do zdrowego i delikatnego smażenia i pieczenia w niższych temperaturach, z niewielką ilością tłuszczu. Dzięki wskazaniu optymalnej temperatury do smażenia i pieczenia zawsze przygotujesz smaczne potrawy.

Co 3 sekundy, 1 produkt Fissler jest sprzedawany na całym świecie!

Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów gospodarstwa domowego i przyborów kuchennych . Poprzez swoje biura sprzedaży działa na wszystkich kontynentach świata w ponad 80 krajach. Etykieta "Superbrand z Keenmiec" słusznie plasuje Fisslera wśród najbardziej wpływowych brandy. Silny nacisk na innowacje i rozwój przez wiele dziesięcioleci słusznie przyczynia się do wytwarzania produktów, które pozwalają doświadczyć często nudnych procesów technologicznych w zabawny i nowy sposób . Każdego roku klienci z niecierpliwością czekają na nowe produkty, które dostarczą im rozrywki. Fissler jest pionierem nowych trendów, o czym świadczą liczne patenty i nagrody za wzornictwo. Warto również wspomnieć o zarządzaniu kontrolą, która przebiega przez cały proces produkcyjny według ściśle określonych standardów. Nowoczesne technologie produkcji i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Przez ponad 170 lat firma Fissler opierała się na 3 Keyowych filarach - technologicznym know-how, doskonałej produkcji i wielkiej sile innowacji . Wszystkim 700 pracownikom przyświeca jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi zachwycać naszych klientów! Made in Fissler (Keenmcy)

Parametry dodatkowe

Kategoria: Patelnie uniwersalne
Gwarancja: 2 lata
Właściwości: Nadaje się do indukcji
Rodzaj produktu: Uniwersalna patelnia
Rozmiar: 28 cm
Seria: Fissler SensoRed®

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: