Nieprzywierająca patelnia ⌀ 28 cm z powierzchnią thermosensitive °SensoRed® Fissler

Kod: FS15730328100
539 zł –1 %
Nieprzywierająca patelnia ⌀ 28 cm z powierzchnią thermosensitive °SensoRed® Fissler
539 zł –1 % 533 zł
W magazynie (2 Szt)

Patelnia z powłoką nieprzywierającą °SensoRed® jest idealna dla miłośników smażonych i pieczonych przysmaków, którzy lubią oszczędzać czas i wysiłek w kuchni. Nowoczesna technologia wykonuje część pracy w kuchni za Ciebie i gwarantuje doskonały rezultat. Wystarczy dobry soczysty stek, świeże filety rybne lub kolorowe letnie warzywa i można wziąć się do pracy.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Patelnia z powłoką nieprzywierającą °SensoRed® jest idealna dla miłośników smażonych i pieczonych przysmaków, którzy lubią oszczędzać czas i wysiłek w kuchni. Nowoczesna technologia wykonuje część pracy w kuchni za Ciebie i gwarantuje doskonały rezultat. Wystarczy dobry soczysty stek, świeże filety rybne lub kolorowe letnie warzywa i można wziąć się do pracy.

Nazwa °SensoRed® odnosi się do wskazania optymalnej temperatury za pomocą czujnika ciepła, ale także do atrakcyjnego wyglądu patelni z szóstym zmysłem.

Z nieprzywierającymi patelniami °SensoRed® od niemieckiego producenta Fissler, osiągniesz najbardziej optymalnych warunków podczas smażenia i pieczenia, nawet gotując zdrowo z małą ilością tłuszczu. Patelnie °SensoRed® posiadają specjalny termoczuły materiał nieprzywierający na całej powierzchni wewnętrznej, który poprzez zmianę koloru wskazuje idealną temperaturę do smażenia lub opiekania potraw.

Gdy patelnia jest zimna, cała wewnętrzna powierzchnia patelni ma kolor czerwony, z wyraźnie widocznymi ciemniejszymi miejscami. Po podgrzaniu do optymalnej temperatury roboczej, cała wewnętrzna powierzchnia patelni ciemnieje do jednolitego, winnoczerwonego koloru. Efekt ten działa również w drugą stronę: wraz ze stopniowym obniżaniem temperatury, na powierzchni nieprzywierającej pojawiają się plamy o ciemniejszym czerwonym kolorze.

 • Atrakcyjny wygląd dzięki wewnętrznej powłoce antyadhezyjnej °SensoRed® w kolorze czerwonym
 • Elegancki kontrast czerwonej powierzchni wewnętrznej z antracytowym kolorem zewnętrznej części patelni
 • Zdobywca prestiżowej nagrody Red Dot Design Award 2017
 • Termoczuły materiał zapobiegający przywieraniu °SensoRed® wskazuje optymalną temperaturę poprzez zmianę koloru
 • Zimna patelnia: wyraźnie widoczne ciemniejsze plamy na czerwonej powierzchni
 • Patelnia podgrzana do optymalnej temperatury: jednolity, ciemnoczerwony kolor
 • Zdrowe i łatwe gotowanie z doskonałymi rezultatami
 • Doskonałe przewodnictwo cieplne dla energooszczędnego gotowania dzięki aluminiowemu wnętrzu
 • Dzięki zastosowaniu aluminium, patelnia jest lekka i łatwa w obsłudze
 • Wewnętrzna powierzchnia °SensoRed® jest wyjątkowo nieprzywierająca i łatwa do czyszczenia
 • Ergononomiczna, antypoślizgowa rękojeść zapewnia wygodny i bezpieczny chwyt
 • Rękojeść nie parzy i doskonale leży nawet w delikatnej damskiej dłoni
 • Dno CookStar nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji
 • Może być zawieszona przez otwór w rękojeści
 • Nie nadaje się do mycia w zmywarce, należy myć ręcznie
 • Gwarantowana jakość "Made in Germany"

Wyjątkowy design patelni °SensoRed® słusznie zdobył prestiżową nagrodę Red Dot Design Award 2017 (zwycięzca) . Patelnia ze specjalną termoczułą powierzchnią nieprzywierającą ma nie tylko doskonałe właściwości użytkowe, ale także już na pierwszy rzut oka zachwyca swoim atrakcyjnym wyglądem każdego miłośnika nowoczesnego designu.

Nieprzywierająca powierzchnia zapobiega przypalaniu się surowców i ma długą żywotność. Dzięki gładkiej powierzchni wewnętrznej, czyszczenie patelni jest bardzo proste: po ostygnięciu wystarczy przetrzeć ją papierowym ręcznikiem lub delikatnie umyć gąbką w ciepłej wodzie z mydłem.

Patelnia wykonana jest z aluminium, dzięki czemu jest lekka oraz doskonale rozprowadza i równomiernie zatrzymuje ciepło podczas gotowania. Idealnie płaskie dno CookStar jest odpowiednie dla wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.

Ulepszona ergonomiczna rękojeść z otworem do zawieszania pozostaje chłodna podczas gotowania i bezpiecznie leży w dłoni. Wewnętrzna specjalna powierzchnia termoczuła jest doskonale nieprzywierająca i odporna na zarysowania. Patelnia jest odpowiednia do zdrowego i delikatnego smażenia i pieczenia w niższych temperaturach, z niewielką ilością tłuszczu. Dzięki wskazaniu optymalnej temperatury do smażenia i pieczenia zawsze przygotujesz smaczne potrawy.

Co 3 sekundy, na całym świecie zostaje sprzedany jeden produkt Fissler!

Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów gospodarstwa domowego i przyborów kuchennych . Poprzez swoje biura sprzedaży działa na wszystkich kontynentach świata w ponad 80 krajach. Etykieta "Supermarka z Niemiec" słusznie plasuje Fisslera wśród najbardziej wpływowych brandy. Silny nacisk na innowacje i rozwój przez wiele dziesięcioleci słusznie przyczynia się do wytwarzania produktów, które pozwalają doświadczyć często nudnych procesów technologicznych w zabawny i nowy sposób. Każdego roku klienci z niecierpliwością czekają na nowe produkty, które dostarczą im rozrywki. Fissler jest pionierem nowych trendów, o czym świadczą liczne patenty i nagrody za design. Warto również wspomnieć o zarządzaniu kontrolą, która przebiega przez cały proces produkcyjny według ściśle określonych standardów. Nowoczesne technologie produkcji i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Przez ponad 170 lat firma Fissler opierała się na 3 kluczowych filarach - technologicznym know-how, doskonałej produkcji i wielkiej sile innowacji. Wszystkim 700 pracownikom przyświeca jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi zachwycać naszych klientów! Made in Fissler (Niemcy)

Parametry dodatkowe

Kategoria: Patelnie uniwersalne
Gwarancja: 2 lata
Waga: 1.36 kg
Właściwości: Nadaje się do indukcji
Rodzaj produktu: Uniwersalna patelnia
Rozmiar: 28 cm
Seria: Fissler SensoRed®
Margin: E

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie