Patelnia ze stali nierdzewnej do smażenia ⌀ 28 cm original pro collection® Fissler

Kod: FS08436828100
895 zł
W magazynie (1 Szt)

Naczynia Fissler original pro collection® - wykonane przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Solidny materiał ze stali nierdzewnej i ciężka, szczelnie przylegająca pokrywa sprawiają, że jest to rodzaj naczynia, które można znaleźć w każdej profesjonalnej kuchni. Rosnące wymagania dotyczące wyposażenia kuchni były wyraźnym sygnałem do stworzenia profesjonalnej serii naczyń kuchennych.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Naczynia Fissler original pro collection® - wykonane przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Solidny materiał ze stali nierdzewnej i ciężka, szczelnie przylegająca pokrywa sprawiają, że jest to rodzaj naczynia, które można znaleźć w każdej profesjonalnej kuchni. Rosnące wymagania dotyczące wyposażenia kuchni były wyraźnym sygnałem do stworzenia profesjonalnej serii naczyń kuchennych.

 • Stalowa patelnia do smażenia, prażenia i flambirowania
 • Wysokiej jakości obróbka techniczna
 • Solidna konstrukcja profesjonalnych naczyń
 • Półmatowy wygląd stali nierdzewnej 18/10
 • Odporny na ścieranie, zarysowania, wodę i odciski palców
 • Doskonałe przewodnictwo cieplne dla energooszczędnego gotowania dzięki aluminiowemu wnętrzu
 • Wygodny, długi uchwyt - nie trzeba używać uchwytu rękawicy kuchennej
 • Zakrzywiona, szersza krawędź zapewnia czyste wylewanie bez ściekania
 • Podstawa CookStar nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji
 • Można stosować w piekarniku do 250 °C
 • Nagrody za design i jakość KitchenInovation od the year 2008, iF design award China 2008
 • Przedłużona gwarancja 10 lat

Patelnia ze stali nierdzewnej z oryginalnej serii pro collection® wykonana jest ze stali nierdzewnej 18/10 (18% chromu, 10% niklu, 72% stali), bardzo łatwej do czyszczenia, higienicznej i wyjątkowo odpornej na korozję. Wewnętrzna powierzchnia patelni jest idealnie gładka. Uchwyt pozostaje chłodny podczas całego procesu gotowania. Na patelni przygotujesz idealnie chrupiące i soczyste dania mięsne. Patelnia może być używana do prażenia i flambirowania lub do podgrzewania gotowych potraw, które następnie można podać prosto na stół.

Idealnie płaska podstawa CookStar nadaje się do stosowania na wszystkich źródłach ciepła, w tym na indukcji. Dzięki aluminiowemu rdzeniowi ciepło rozprowadzane jest równomiernie, a gotowanie jest energooszczędne i czasooszczędne. Przejście między dnem a ściankami jest zaokrąglone - docenisz to szczególnie podczas mieszania zawartości, kiedy trzeba łyżką kuchenną mieszać po całym obwodzie patelni. Istnieje szeroka gama rozmiarów i typów, które tworzą kompletny asortyment Fissler original pro collection®. Jeśli chcesz zachwycić swoich bliskich, podarujesz im nie tylko najwyższej jakości naczynia kuchenne, ale także możliwość rozpoczęcia gotowania jak szef kuchni!

Nasza rada: każdy profesjonalista powinien mieć w kuchni co najmniej 2 patelnie: nieprzywierającą i stalową. Stalowa patelnia jest przystosowana do wysokiej temperatury i pomoże Ci przygotować najlepsze steki. Patelnia z powłoką nieprzywierającą może być używana do delikatnych potraw i bardziej delikatnego przyrządzania potraw.

Co 3 sekundy, na całym świecie zostaje sprzedany jeden produkt Fissler!

Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów gospodarstwa domowego i przyborów kuchennych . Poprzez swoje biura sprzedaży działa na wszystkich kontynentach świata w ponad 80 krajach. Etykieta "Supermarka z Niemiec" słusznie plasuje Fisslera wśród najbardziej wpływowych brandy. Silny nacisk na innowacje i rozwój przez wiele dziesięcioleci słusznie przyczynia się do wytwarzania produktów, które pozwalają doświadczyć często nudnych procesów technologicznych w zabawny i nowy sposób. Każdego roku klienci z niecierpliwością czekają na nowe produkty, które dostarczą im rozrywki. Fissler jest pionierem nowych trendów, o czym świadczą liczne patenty i nagrody za design. Warto również wspomnieć o zarządzaniu kontrolą, która przebiega przez cały proces produkcyjny według ściśle określonych standardów. Nowoczesne technologie produkcji i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Przez ponad 170 lat firma Fissler opierała się na 3 kluczowych filarach - technologicznym know-how, doskonałej produkcji i wielkiej sile innowacji. Wszystkim 700 pracownikom przyświeca jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi zachwycać naszych klientów! Made in Fissler (Germany)

Parametry dodatkowe

Kategoria: Patelnie uniwersalne
Gwarancja: 2 lata
Waga: 2.03 kg
Materiał: Stal nierdzewna
Właściwości: Nadaje się do indukcji
Rodzaj produktu: Uniwersalna patelnia
Rozmiar: 28 cm
Seria: Fissler original profi collection®
K překladu: CZ AUTO
Margin: E

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: