produkt nie jest już w sprzedaży

Patelnia do serwowania Ø 28 cm Energy Red

Silargan®

Opis produktu

Patelnia do serwowaniaPassion Colours prezentuje prosty design z prostymi liniami, funkcjonalność i dużą wydajność energetyczną. Nadzwyczaj grube dno ze stali gwarantuje znakomite efekty smażenia. Patelnia jest przystosowana do przygotowywania potraw w wysokich temperaturach. Korpus patelni jest wykonany z jednego kawałka stali, dlatego też ciepło rozchodzi się równomiernie i szybko. Może być rozgrzana nawet do 500 °C. Unikalny materiał Silargan® długo utrzymuje ciepło, w ten sposób oszczędza cenną energię i czas. Jednocześnie nie należy się obawiać oparów podczas rozgrzewania patelni do ponad 250 °C, została wykonana bez PTFE.

Uchapatelni do serwowania są wykonanez odlewanej stali nierdzewnej,dlatego można jej używać do zapiekania w piekarniku. Dzięki gładkiej powierzchni patelnię łatwo się czyści.

Patelnia do serwowania Passion Colours, krótki opis:

  • Z unikalnego, opatentowanego materiału Silargan®
  • Materiał jest nadzwyczaj twardy, odporny na zarysowania, ekstremalnie gładki i łatwo się czyści
  • Korpus patelni wytrzymuje temperatury nawet do 500 °C
  • Nie zawiera niklu, idealna dla alergików
  • Idealnie zaprojektowane brzegi do wygodnego odcedzania bez rozlewania
  • Ucha z odlewanej stali nierdzewnej, przystosowane do używania w piekarniku do temperatury 300 °C
  • Można myć w zmywarce do naczyń
  • Przystosowana do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych

Niemiecka firma Silit, wieloletni lider w produkcji dobrych jakościowo naczyń, prezentuje garnki i patelnie najwyższej jakości serii Passion Colours wykonanej z unikalnego materiału Silargan®. Ten wyjątkowy materiał o gładkiej ceramicznej powierzchni jest bardzo wytrzymały, twardy i odporny na zarysowania. Silit udziela na materiał Silargan® gwarancji na 30 lat!

Rewolucyjna seria Passion Colours wprowadza do kuchni zaawansowaną technologię. Wytrzymałe, a jednocześnie eleganckie i praktyczne garnki, brytfanny czy patelnie w znakomitych kolorach są idealne nie tylko do gotowania, ale także do serwowania i przechowywania przygotowanego jedzenia. Odważne kolory ożywią dom i zmienią zwykłe gotowanie w przyjemność.

Ostrzeżenie:

  • Podczas używania w piekarniku należy wykorzystać do manipulacji naczyniami chwytaków do gorących garnków.
  • Do czyszczenia nie używać abrazyjnych (ściernych) gąbeczek lub szczoteczek.

Na temat wykorzystanego materiału i technologii:

Firma Silit opracowała unikalny materiał Silargan® produkowany za pomocą najnowocześniejszej technologii. Silargan® prezentuje doskonałą syntezę specjalnej ferromagnetycznej stali i bardzo odpornej high-tech powierzchni ceramicznej. Garnki z Silarganu® są ucieleśnieniem najwyższej jakości naczyń z długą żywotnością. Silit udziela na materiał Silargan® dłuższej gwarancji na 30 lat!

Naczynia wykonane z Silarganu® są wytrzymałe i odporne na zarysowania. Silargan® to najbardziej odpowiedni materiał do produkcji naczyń w celu zapewnienia zdrowego odżywiania i świadomego stylu życia. Jest neutralny w smaku. Co więcej nie zawiera niklu. Jest najlepszym rozwiązaniem dla alergików

KOD: SL2111236399

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu

Ulepszamy dla Was Kulinę!

Obecnie przebiegają kluczowe zmiany w naszej administracji magazynowej w celu jeszcze szybszego przetwarzania Waszych zamówień. W związku z tym wysyłka wszystkich paczek jest zawieszona do 4.6.2020. Dziękujemy za wyrozumiałość!