produkt nie jest już w sprzedaży

Patelnia do serwowania Ø 24 cm Vision

Silargan® e30

Opis produktu

Patelnia do serwowania Vision prezentuje prosty design z prostymi liniami, funkcjonalność i wysoką energooszczędność. Nadzwyczaj grube dno ze stali zapewnia znakomite efekty smażenia. Patelnia jest przystosowana do przygotowywania potraw w wysokich temperaturach. Korpus patelni jest wykonany z jednego kawałka stali, dlatego też ciepło rozchodzi się równomiernie i szybko. Może być rozgrzana nawet do 500 °C. Unikalny materiał Silargan długo utrzymuje ciepło, w ten sposób oszczędza cenną energię i czas. Jednocześnie nie należy się obawiać oparów podczas rozgrzewania patelni do 250 °C, została wykonana bez PTFE.

Ucha patelni do serwowania są wykonane z odlewanej stali nierdzewnej, dlatego można jej używać do zapiekania w piekarniku. Dzięki gładkiej powierzchni patelnię łatwo się czyści.

Patelnia do serwowania Vision krótki opis:

  • Ponadczasowy design, niezniszczalna, z nadzwyczaj twardego materiału, odporna na zarysowania, łatwo się czyści
  • Nadzwyczaj grube, energooszczędne dno do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych
  • Korpus patelni odporny na temperatury nawet do 500 °C
  • Ucha z odlewanej stali nierdzewnej, przystosowane do używania w piekarniku do temperatury 300 °C
  • Poszerzone brzegi do wygodnego odcedzania bez rozlewania
  • Z unikalnego, opatentowanego materiału Silargan® e30 (wzbogacony Silargan® ze zwiększoną odpornością)
  • Nie zawiera niklu, idealny dla alergików
  • Można myć w zmywarce do naczyń
  • Seria naczyń Vision otrzymała prestiżową nagrodę za design: Red Dot Design Award

Niezniszczalne naczynia z serii Vision mogą się pochwalić aktualnym, a jednak ponadczasowym designem, który pasuje do wszystkich kuchni. Ich wysoki połysk nada elegancji domowi. Są idealne nie tylko do gotowania, smażenia ale także do serwowania i przechowywania przygotowanego jedzenia. Niemiecka firma Silit produkuje je z unikalnego materiału Silargan® e30. Ten wyjątkowy materiał najwyższej jakości o gładkiej ceramicznej powierzchni jest bardzo wytrzymały, dzięki wielokrotnemu wypalaniu jest nadzwyczaj twardy i odporny na zarysowania. Silit udziela na materiałSilargan® e30 gwarancji na 30 lat!

Naczynia są doskonale przystosowane do energooszczędnego smażenia, pieczenia i gotowania.. Są wykonane z jednego kawałka stali z nadzwyczaj grubym dnem, dlatego też ciepło rozchodzi się równomiernie i szybko. Unikalny materiał Silargan® e30 długo utrzymuje ciepło, w ten sposób również dzięki wykorzystaniu pomysłowych pokrywekoszczędza cenną energię i czas.

Ostrzeżenie:

Do czyszczenia patelni nie używać abrazyjnych (ściernych) gąbeczek lub szczoteczek.

Na temat wykorzystanego materiału i technologii:

NIE JEST TO POWIERZCHNIA NIEPRZYWIERAJĄCA! Do smażenia zawsze należy używać oleju lub innego rodzaju tłuszczu! Puste naczynie z tłuszczem lub olejem rozgrzać na 3/4 mocy kuchenki, a następnie NATYCHMIAST zmniejszyć temperaturę do 1/3 mocy lub mniej. Naczynia świetnie przewodzą ciepło, mniejsza temperatura jest wystarczająca do dopieczenia posiłku. Wystarczy po prostu pozostawić potrawę tak długo, aż zarumieni się jej spodnia część, wtedy bez problemu mięso lub inna przyrządzana potrawa odklei się od dna.

Firma Silit, która opracowała wyjątkowy materiał Silargan®, obecnie tę przełomową technologię jeszcze bardziej udoskonalona. Materiał chroniony marką Silargan® e30 prezentujeudoskonaloną syntezę specjalnej stali ferromagnetycznej i szczególnej high-tech ceramicznej powierzchni. W porównaniu z klasycznym Silarganem® materiał ten jest jeszcze bardziej odporny dzięki wielokrotnemu wypalaniu. Patelnie z Silarganu® e30 są ucieleśnieniem wysokiej jakości naczyń z długą żywotnością, ponad 80 lat doświadczenia. Silit udziela na materiałSilargan® e30 gwarancji na 30 lat!

Naczynia wykonane z Silarganu® e30 są wytrzymałe i nadzwyczaj odporne na zarysowania. Silargan® e30 to najbardziej odpowiedni materiał do produkcji naczyńw celu zapewnienia zdrowego odżywiania i świadomego stylu życia. Jest neutralny w smaku. Co więcej nie zawiera niklu. Jest najlepszym rozwiązaniem dla alergików.

KOD: SL2111204602

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu