produkt nie jest już w sprzedaży

Patelnia do serwowania Ø 24 cm głęboka Nature White

Silargan®

Opis produktu

Patelnia do serwowania Nature White wyróżnia się aktualnym, a jednocześnie uniwersalnym designem, który pasuje do wszystkich kuchni. Dzięki wysokiemu połyskowi nadają domowi elegancji. Prezentują prosty design z prostymi liniami, funkcjonalność i dużą oszczędność energetyczną. Patelnie Nature White Silargan® są przystosowane do przygotowania jedzenia w wysokich temperaturach. Są idealne do podsmażania mięsa i przygotowania dań smażonych i chrupiących.

Nadzwyczaj grube dno ze stali zapewnia znakomite efekty smażenia. Korpusy patelni są wykonane z jednego kawałka stali, dlatego też ciepło rozchodzi się równomiernie i szybko. Mogą być rozgrzane nawet do 500 °C. Unikalny materiał Silargan® długo utrzymuje ciepło, w ten sposób oszczędza cenną energię i czas. Jednocześnie nie należy się obawiać oparów podczas rozgrzewania patelni do ponad 250 °C, została wykonana bez PTFE.

Patelnie do serwowania są wyposażone w masywne ucha z odlewanej stali nierdzewnej, dlatego też można ich używać do zapiekania w piekarniku. Dzięki gładkiej powierzchni łatwo się czyszczą.

Patelnie Nature White,krótki opis:

  • Z unikalnego, opatentowanego materiału Silargan®
  • Materiał jest nadzwyczaj twardy, odporny na zarysowania, ekstremalnie gładki i łatwo się czyści
  • Korpusy patelni wytrzymują temperatury nawet do 500 °C
  • Nie zawierają niklu, idealne dla alergików
  • Idealnie zaprojektowane brzegi do wygodnego odcedzania bez rozlewania
  • Praktyczna podziałka
  • Ucha z odlewanej stali nierdzewnej, przystosowane do używania w piekarniku do temperatury 300 °C
  • Można myć w zmywarce do naczyń
  • Przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych

Niemiecka firma Silit, wieloletni lider w produkcji dobrych jakościowo naczyń, prezentuje garnki i patelnie najwyższej jakości serii Nature Colours wykonanej z unikalnego materiału Silargan®. Ten wyjątkowy materiał o gładkiej ceramicznej powierzchni jest bardzo wytrzymały, twardy i odporny na zarysowania. Silit udziela na materiał Silargan® gwarancji na 30 lat!

Innowacyjna seria Nature Colours wprowadza do kuchni modne kolory bieli, eleganckiej czerni i czarujące naturalne kolory: zielony Ocean Green i niebieski Mountain Blue. Wytrzymałe, a jednocześnie eleganckie i praktyczne garnki Nature Colours są zrównoważonym połączeniem elegancji i praktycznej formy. Są idealne nie tylko do zdrowego gotowania, ale także do serwowania i przechowywaniaprzygotowanego jedzenia. Piękne kolory ożywią dom i zmienią zwykłe gotowanie w przyjemność.

Ostrzeżenie:

Do czyszczenia patelni nie używać abrazyjnych (ściernych) gąbeczek lub szczoteczek.

Na temat wykorzystanego materiału i technologii:

Firma Silit opracowała unikalny materiał Silargan® produkowany za pomocą najnowocześniejszej technologii. Silargan® prezentuje doskonałą syntezę specjalnej ferromagnetycznej stali i bardzo odpornej high-tech ceramicznej powierzchni. Garnki z Silarganu® są ucieleśnieniem najwyższej jakości naczyń, które cechują się długim okresem żywotności. Silit udziela na materiał Silargan® gwarancji na 30 lat!

Naczynia wykonane z Silarganu® są wytrzymałe i odporne na zarysowania. Silargan® to najbardziej odpowiedni materiał do produkcji naczyń w celu zapewnienia zdrowego odżywiania i świadomego stylu życia. Jest neutralny w smaku. Co więcej nie zawiera niklu. Jest najlepszym rozwiązaniem dla alergików.

KOD: SL2111290124

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu