Szybkowar-patelnia z pokrywą i grillującą powierzchnią, średnica 26 cm vitavit® premia Fissler

Kod: FS62070104000
1 499 zł
Wyprzedane
Pozycja została wyprzedana…

Zestaw: patelnia szybkowar do smażenia z pokrywą i powierzchnią do grillowania średnica 26 cm vitavit® premium:

 • 1x patelnia
 • 1x pokrywa

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Szybkowary i patelnie należy zawsze napełniać maksymalnie do 2/3 ich całkowitej pojemności. W pojemniku należy pozostawić wystarczającą ilość miejsca na wytworzenie pary, w której gotowane są potrawy.

Patelnia ciśnieniowa vitavit® premium jest idealna do smażenia mięsa w niewielkiej ilości tłuszczu, mięso będzie chrupiące i soczyste w środku, tak jak byłoby, gdyby zostało przyrządzone na grillu - wystarczy rozgrzać patelnię. Następnie możesz po prostu nałożyć pokrywę szybkowaru i kontynuować energooszczędne przygotowywanie. Linia vitavit® premium to naczynie z bezpiecznym uchwytem . Nie ma lepszego sposobu na szybkie i zdrowe odżywianie niż gotowanie w szybkowarze. Dni niewygodnych, nieporęcznych, papierowych książek na szczęście już minęły. Garnki Fissler są nie tylko piękne, ale również niezwykle bezpieczne i praktyczne. Seria vitavit® premium gwarantuje łatwą obsługę . Problemem większości szybkowarów jest szeroki uchwyt, który często trudno jest pewnie chwycić. Pętelkowy uchwytgarnków Premium jest odpowiedni również dla mniejszych kobiecych dłoni, jego unikalny kształt z otworem zapobiega wyślizgiwaniusię garnka.

 • Stal nierdzewna 18/10
 • Odpowiedni do energooszczędnego gotowania, smażenia, duszenia, rozmrażania i konserwowania
 • Regulacja dokładnego stopnia i szybkiego stopnia i gotowania na parze
 • Skraca czas gotowania nawet o 70%
 • Krótki czas gotowania zmniejsza zużycie energii nawet o 50% - inwestycja w naczynia kuchenne, która się zwróci
 • Gotowanie bez tlenu, widać i czuć różnicę - charakterystyczny oryginalny kolor i naturalny smak składników
 • Zachowanie witamin np. witamina C / 100g w normalnym gotowaniu zachowa się 34% w szybkowarze 65%
 • Gotowanie na parze dla szczególnie delikatnych potraw - bez ciśnienia
 • Połączenie sprawdzonej technologii i nowoczesnego designu
 • Pomoc do łatwego ułożenia pokrywki we właściwej pozycji
 • Zawór wielofunkcyjny - 3-stopniowy zawór z regulowanym parowaniem i odciążaniem
 • Garnek bezpiecznie pozbawia się ciśnienia
 • Innowacyjny system sygnalizacji kolorowej
 • Uchwyt pokrywy można zdjąć w celu łatwego czyszczenia (bez części można myć w zmywarce)
 • Maksymalne bezpieczeństwo: optyczna i akustyczna sygnalizacja zamknięcia (optyczna i akustyczna, klamka bezpieczeństwa)
 • Uniwersalna podstawa Cookstar do gotowania na wszystkich źródłach, w tym na indukcji
 • Laserowo wycięta miarka wewnętrzna - w litrach + maksymalne możliwe napełnienie dla surowców napeczniających (rośliny strączkowe) i nienapęczniających
 • Nadaje się do zmywarki
 • Stożkowy kształt do układania pojemników w stosy
 • Zdobywca nagrody reddot design award 2009
 • Przedłużona gwarancja 3 lata

Szybkowar vitavit® premium jest synonimem łatwego, zdrowego, ekonomicznego i przede wszystkim bezpiecznego gotowania . Wyjątkowe naczynie, którego nie powinno zabraknąć w żadnej kuchni, wykonane jest z trwałej stali nierdzewnej 18/10.

Jeśli w przeszłości miałeś problemy z założeniem pokrywy, z pewnością ucieszy Cię pomoc, która z łatwością wskaże Ci, gdzie dokładnie należy umieścić pokrywę.

Na patelni można wybrać jeden z dwóch poziomów gotowania: delikatne wolne gotowanie lub szybkie i intensywne. Możesz również wybrać funkcję gotowania na parze i z pomocą dziurkowanej wkładki (należy dokupić) podgrzać gotowe potrawy, rozmrozić składniki lub przygotować chrupiące, kolorowe warzywa lub delikatną, soczystą rybę, tym razem używając tylko pary, bez ciśnienia. Na pilocie zdalnego sterowania znajduje się również symbol dekompresji, tryb, który uruchamia autoMatyczną i bezpieczną dekompresję.

System kolorowej sygnalizacji zaworu do gotowania zapewnia absolutną kontrolę nad całym procesem gotowania. Sygnały semaforowe żółty, zielony i czerwony wyraźnie informują o osiągnięciu punktu wrzenia, konieczności regulacji temperatury lub zasilania.

Na uchwycie pokrywy znajduje się wskaźnik zamknięcia, który sygnalizuje wizualnie i akustycznie, że patelnia jest bezpiecznie zamknięta.

Idealnie płaska podstawa CookStar nadaje się do stosowania na wszystkich źródłach ciepła, w tym na indukcji. Dzięki aluminiowemu rdzeniowi ciepło rozprowadzane jest równomiernie, a gotowanie jest energooszczędne i szybkie. Wewnętrzna powierzchnia patelni daje efekt grilla. Dzięki zintegrowanej miarce możesz na bieżąco kontrolować, ile porcji ugotujesz tym razem. Połączenie między dnem a ściankami w naczyniach Fissler, jest zawsze pełne bez żadnych pustych przestrzeni. Przejście między dnem a ściankami jest zaokrąglone - docenisz to szczególnie podczas mieszania gęstej zawartości, kiedy trzeba krążyć łyżką po całym obwodzie naczynia.

W bogatej ofercie akcesoriów vitavit® znajdą Państwo również pokrywę ze stali nierdzewnej, dzięki której błyskawicznie przekształcą Państwo szybkowar w zwykły garnek do gotowania.

Co 3 sekundy, na całym świecie zostaje sprzedany jeden produkt Fissler!

Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów gospodarstwa domowego i przyborów kuchennych . Poprzez swoje biura sprzedaży działa na wszystkich kontynentach świata w ponad 80 krajach. Etykieta "Supermarka z Niemiec" słusznie plasuje Fisslera wśród najbardziej wpływowych brandy. Silny nacisk na innowacje i rozwój przez wiele dziesięcioleci słusznie przyczynia się do wytwarzania produktów, które pozwalają doświadczyć często nudnych procesów technologicznych w zabawny i nowy sposób. Każdego roku klienci z niecierpliwością czekają na nowe produkty, które dostarczą im rozrywki. Fissler jest pionierem nowych trendów, o czym świadczą liczne patenty i nagrody za design. Warto również wspomnieć o zarządzaniu kontrolą, która przebiega przez cały proces produkcyjny według ściśle określonych standardów. Nowoczesne technologie produkcji i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Przez ponad 170 lat firma Fissler opierała się na 3 kluczowych filarach - technologicznym know-how, doskonałej produkcji i wielkiej sile innowacji. Wszystkim 700 pracownikom przyświeca jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi zachwycać naszych klientów! Made in Fissler (Germany)

Parametry dodatkowe

Kategoria: Szybkowary
Gwarancja: 2 lata
Waga: 4.77 kg
Materiał: Stal nierdzewna
Właściwości: Nadaje się do indukcji
Rodzaj produktu: Szybkowar
Rozmiar: 26 cm
Seria: Fissler vitavit® premium
Margin: B
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie