Ostatnie trendy w aranżacji wnętrz

3200x1350_1

ONDRA LUKEŠ, DESIGNER

„Lubię oddawać się kultowym utworom, które noszą podpis osobistości projektantów. Arne Jacobsen to ikona z XX wieku, która dosłownie rezonuje ze światem architektury i designu. Tekstylia domowe autorstwa Georg Jensen Damask z wzornictwem zaprojektowanym przez Tobiasa Jacobsena tworzą niezapomnianą atmosferę domowej kuchni. Geometryczna symetria i wybrane naturalne odcienie inspirowane nordycką naturą są doskonale ponadczasowe. Mój ekstremalny zmysł do każdego szczegółu pozwoli również dopasować wzory tkanin do większej ilości miejsc i okazji. Do codziennej zastawy stołowej świetnie sprawdzą się podkładki pod nakrycie, duży obrus odgrywa rolę w uroczystym momencie, a tkanina designerska nadaje się do serwowania przy stole, kiedy chcę zrobić wrażenie nie tylko wyśmienitym jedzeniem.“

1460x1400_2

1460x1400_3

„Nowoczesne wyposażenie domu dodaje komfortu i stylu wnętrzom“

Georg Jensen Damask

Arne Jacobsen (1902-1971)

Jeden z najbardziej znanych duńskich racjonalnych architektów międzywojennego modernizmu. Funkcjonalistyczne budynki o ultranowoczesnym stylu zdobyły wiele nagród i stały się ponadczasowymi ikonami. Jacobsen jako projektant produktu dzięki swojej twórczości wpisał się w historię nowoczesnego designu. Proste i wysoko funkcjonalne obiekty wyróżniają się oryginalnością i proporcjonalną doskonałością. Awangardowy wizjoner wpłynął na nadchodzące pokolenie projektantów, którzy czerpią inspirację z jego dzieł.

1460x1400_4

 

3200x1350_7

„Odświeżenie mieszkania jest proste. Wybierz akcesoria do domu według najnowszych trendów“

1460x1400_8

„Akcesoria domowe są idealne do śledzenia trendów. Możesz je łatwo zmienić i na bieżąco dostosowywać do tego, co jest modne. A kiedy mówimy o dostępnych akcesoriach, marka Blomus jest numerem jeden. Kierownictwo wymieniło dyrektorkę kreatywną, a wynikiem była całkowita renowacja asortymentu. Skandynawski wpływ duńskiej Charlotte Thorhauge Bech dodał niemieckiej marki estetyki, którą do tej pory widzieliśmy tylko z markami skandynawskimi. Używane materiały są nietradycyjne i w wielu przypadkach są ręcznie przetwarzane. Kolory, które podążają za trendami (i określają je) zawsze łączą się z całym asortymentem, dzięki czemu możesz dosłownie ubrać swój dom w kolory i materiały, które są aktualne. Marka Blomus przedstawia nowości dwa razy w roku, więc akcesoria domowe nie zaczną cię nudzić, i dzięki temu nie musisz przeglądać magazynów o mieszkaniach. Wystarczy wybrać markę, która pasuje do Twojego gustu i wyznacza trendy w własnym segmencie.“.

Blomus

640x640_9

"Filozofia studia doom koncentruje się na ogólnym rozwoju architektury. Celem naszej pracy jest rozwijanie życzeń klientów, pomysłów i marzeń od początkowego projektu do realizacji. Chcemy ułatwić naszym klientom dostęp do architektury wysokiej jakości i uczynić ich naszymi partnerami w całym procesie realizacji."

3200x1350_10