Wyprzedaż
-40 %

Blomus

Olejek zapachowy jabłkowy MELA

  • 167,00 zł 100,00 zł
  • w magazynie 2 szt.
    kolejne sztuki: niedostępne, wyprzedano
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: BM31053
Marka: Blomus
Seria: Blomus SPA
Kolor / wymiary: obj. 300 ml, waga 285 g

Opis produktu

Niemiecka firma Blomus produkuje luksusowe artykuły codziennego użytku. Bardzo oczekiwaną serią olejków zapachowych zdobyła sobie miłośników delikatnych i odświeżających zapachów. Zapachowe esencje SPA pomagają w walce ze stresem i wypełnią dom pozytywną energią. Dzięki zapachom zrelaksujecie się i uwolnicie w przyjemnej atmosferze.

Olejki zapachowe MELA wypełnią pomieszczenie odświeżającym zapachem jabłek. Pokochają je przede wszystkim miłośnicy owocowych zapachów.

Użycie: Olej nalać do naczynia i włożyć do niego ratanowy patyczek. W ten sposób zapach rozprzestrzeni się w pomieszczeniu. Im więcej patyczków zostanie zanurzonych, tym zapach będzie silniejszy. W zależności od temperatury pomieszczenia, wilgotności i przepływu powietrza zapach będzie się utrzymywał od 8 do 16 tygodni (zanim cały olej o pojemności 300 ml wyparuje).

Do olejków zapachowych SPA można zakupić również porcelanowe lub szklane naczynie i oczywiście patyczki ratanowe w opakowaniu po 10 sztuk.

KOD PRODUCENTA: 31053

O firmie Blomus

Blomus

Historia niemieckiej marki Blomus sięga roku 1921. Od roku 2009 firma zaczęła kierować swoją produkcję do nierdzewnych produktów o nowoczesnym minimialistycznym designie.