Wyprzedaż
-50 %

Kod: MC46044
Marka: MiaCara
Seria: MiaCara Torino
Kolor / wymiary: cytrynowa / dł. 37–43 cm, szer. 2,5 cm
Materiał: skóra
stal szczotkowana

Opis produktu

Obroża Torino oczaruje wszystkich właścicieli psów, którzy kochają modę i chętnie otaczają się stylowymi przedmiotami. Kolekcja Torino wyróżnia się ogromnym wyczuciem stylu i ręcznym wykonaniem we Włoszech. Obroże i smycze Torino są wykonane ze skóry saffiano w czterech modnych kolorach. Każda obroża jest podszyta aksamitnie miękką bawolą skórą.

Pomimo tego, że obroża jest wykonana z luksusowych materiałów, świetnie nadaje się do codziennego użycia. Skóra saffiano jest bardzo wytrzymała, a swój piękny wygląd zachowa przez długi czas. Klamerka i kółko są zrobiony z ekstremalnie twardej szlifowanej stali nierdzewnej, produkowanej specjalnie dla MiaCara. Wytłoczone logo MiaCara i matowe wykończenie to detale, które powodują, że obroże te są unikatowym dodatkiem dla każdego psa i jego pana.

Do każdej obroży Torino można dokupić do kompletu także smycz w takim samym kolorze. Każda obroża jest zapakowana w oryginalny materiałowy woreczek MiaCara.

Skóra to naturalny materiał. Każda skóra ma swoje własne niepowtarzalne własciowości. Charakterystyczne naturalne cechy świadczą o autentyczności skóry i nie mają żadnego wpływu na jej żywotność ani jakość. Delikatne odchylenia w strukturze czy kolorze są zupełnie normalne. Mechaniczne tarcie między kółkiem a karabińczykiem może powodować, że pojawią się oznaki zużycia. Nie jest to jednak powód do reklamacji. Obroże MiaCara są odporne na wilgoć, nie powinno się ich jednak używać w wodzie.

Jak dbać o produkt:

Tak samo jak w przypadku torebek czy pasków, deszcz może pozostawić plamy. Zwracamy również uwagę, że kolorowa skóra po zmoczeniu może zmienić kolor. Do usunięcia zabrudzeń i plam proszę użyć miękkiej, wilgotnej szmatki i nie pocierać zbyt mocno.

Obroża Torino w skrócie:

  • Wykonana z luksusowej skóry saffiano
  • Wymiary: obwód karku 37–43 cm, szerokość 2,5 cm
  • Made in Italy
  • Klamerka i kółko wykonane z solidnej szczotkowanej stali szlachetnej
  • Wytworny design, stylowe wykonanie
  • Dostarczana w oryginalnym woreczku MiaCara

MiaCara oferuje wszystko co najlepsze dla Państwa czworonożnych przyjaciół i członków rodziny. Zharmonizujcie styl swojego pupila ze swoim stylem! Wszystkie produkty są zaprojektowane tak, aby pasowały do nowoczesnego wnętrza. Oferta produktów jest tak samo różnorodna, jak różne są potrzeby psów różnych ras. Mogą Państwo wybierać spośród wielu materiałów i wykończeń. Wszystko po to, aby Państwa pies był zadowolony. Dla marki charakterystyczne jest zamierzenie na jakość i design, większość produktów wykonywana jest ręcznie w Niemczech. W połowie 2015 roku MiaCara zaprezentowała również produkty dla kotów.

KOD PRODUCENTA: C46044

O firmie MiaCara

MiaCara

Niemiecka firma MiaCara oferuje wszystko co najlepsze dla Państwa czworonożnych przyjaciół i członków rodziny. Produkty są wykonane z materiałów pierwszej klasy jakości. Oferta producenta jest tak samo różnorodna, jak różne są potrzeby psów różnych ras. Mogą Państwo wybierać spośród wielu materiałów i wykończeń.