Obieraczka do krojenia paseczków julienne pomarańczowa Multi-peel™

Kod: JS10110
51 zł
W magazynie (> 5 Szt)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wyzwanie dla designerów marki Joseph Joseph: unowocześnienie standardowych obieraczek

Rezultat: wielofunkcyjne obieraczki Multi-peel

Niezawodne obieraczki z ergonomiczną rękojeścią wyposażone są nie tylko w ostrą klingę, ale pełnią także dodatkowe funkcje. Podczas czyszczenia oraz przygotowywania owoców i warzyw wydajność narzędzi gra główną rolę.

  • Obieraczka do julienne z oczkiem
  • Wygodna, antypoślizgowa rękojeść
  • Ostrze wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej
  • Nadaje się do mycia w zmywarce

Z pomarańczową obieraczką do julienne łatwo pokroją Państwo warzywa na delikatne paseczki. Narzędzie świetnie sprawdzi się w pracy z selerem, marchewką lub rzodkiewką. Delikatne oczko umiejscowione z boku obieraczki ułatwi uzyskanie długich pasków ze skórki cytrusowej.

Udoskonalanie standardowych pomocników kuchennych jest już od 2003 roku głównym celem marki Joseph Joseph i jej projektantów. Bracia Richard i Anthony Joseph zdecydowali się wykorzystać swoje doświadczenie nabyte podczas studiów w dziedzinie wzornictwa użytkowego i otworzyć własny biznes. Ich zachwyt nad innowacjami sprawia, że marka co sezon zaopatruje rynek w nowe produkty i atrakcyjne, kolorowe serie pomocników kuchennych. Każdy produkt jest wynikiem rozwoju, którego celem jest maksymalne zwiększenie funkcjonalności, bezpieczeństwa użytkowania i doznań estetycznych. Wynik końcowy budzi entuzjazm i radość nie tylko swoim figlarnym designem, ale i niespodziewaną praktycznością, w której zakochacie się Państwo od pierwszego użycia. Marka Joseph Joseph nie tylko podbija serca klientów z ponad 100 krajów świata, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji w dziedzinie designu i innowacji. Świetne wyniki sprzedażowe i popularność wyposażenia kuchennego spowodowały, że uwaga projektantów została skierowana dalej niż tylko na kuchenny blat, a mianowicie na obszar segregacji śmieci i sprzątania. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się nie tylko designerskim wyposażeniem kuchni, ale także kompleksowym, zróżnicowanym i inteligentnym systemem segregacji odpadów i recyklingu, który jest niezbędną częścią nowoczesnego świata. Joseph Joseph to nie tylko gwarancja niepowtarzalnego designu i wysokiej jakości, ale i szansa na zmianę swojego stylu życia.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Naczynia kuchenne
Gwarancja: 2 lata
Kolor: Pomarańczowy
Rodzaj produktu: Przybory kuchenne
Seria: Joseph Joseph Multi-peel™

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: