produkt nie jest już w sprzedaży

Nóż uniwersalny niebieski / lagoon Touch

zawiera osłonkę na klingę

Opis produktu

Uniwersalny nóż Touchz nieprzywierającą powierzchnią i osłonką na klingę niemieckiej firmy WMF jest małym, poręcznym pomocnikiem każdego profesjonalnego kucharza i kucharza-amatora. Dzięki powlekanej klindze ze specjalnej stali krojenie jest niezwykle łatwe, a żywność nie przywiera do ostrza noża. Plastikowa rękojeść idealnie i bezpiecznie leży w dłoni a dzięki osłonce ostrza przechowywanie noża nie stwarza ryzyka zranienia.

Uniwersalny nóż Touch zręcznie obierze i oczyści owoce i warzywa, drobno pokroi cebulę czy zioła. Doskonale poradzi sobie także z twardymi wędlinami i kiełbasami. Mały, poręczny, wszechstronny pomocnik, który spełni cały szereg funkcji. Ten uniwersalny i kapitalny nóż szczególnie sprawdzi się w małej kuchni, gdzie zaoszczędzi miejsce zastępując kilka różnych przyborów kuchennych.

  • Klinga wykonana ze specjalnej stali nierdzewnej, odpornej na kwasy
  • Nieprzywierająca powierzchnia klingi
  • Długotrwała ostrość dzięki utwardzanemu ostrzu – wyraźnie trwalsze w porównaniu ze zwykłą stalą nierdzewną
  • Ergonomiczny kształt rękojeści z tworzywa sztucznego najwyższej jakości
  • Doskonale wyważona klinga i rękojeść zapewniają wygodne użycie
  • Łatwo się czyści, należy myć ręcznie
  • Opracowano w Niemczech

Seria Touch

Seria WMF Touch obejmuje szereg pięknych i urzekających przyborów do każdej kuchni. Świeże, nowoczesne kolory rękojeści oraz klingi noży zmienią krojenie w zabawę, a także wniosą do Państwa kuchni powiew nowej energii. Wśród produktów tej serii znaleźć można uniwersalne i kucharskie noże, deski do krojenia i nożyczki kuchenne w różnych kolorach.

KOD: WM1879033200

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu