produkt nie jest już w sprzedaży

Nóż kucharski Damasteel 15 cm

w eleganckiej, drewnianej kasecie

Opis produktu

Grzbiet i ostrze noża kucharskiego Damasteel 15 cm są lekko zagięte, a czubek zwężony, dzięki czemu ma on naprawdę wszechstronne zastosowanie. Nóż kucharski ma szerokie, grube ostrze do krojenia mięsa, ryb i warzyw. Nadaje się również do szatkowania i siekania ziół, warzyw lub orzechów. Czubek noża nie traci kontaktu z deską do krojenia, a ostrze porusza się w górę i w dół. Jedna strona noża kucharskiego jest szersza i służy do równomiernego filetowania ryb.

Nóż kucharski Damasteel 15 cm WMF - krótki opis:

  • Najwyższej jakości wykonanie
  • Profesjonalna jakość
  • Charakterystyczny wzór stali damasceńskiej z ok. 120 warstw
  • Wyjątkowo ostry
  • W pięknej drewnianej kasecie
  • Opcja wygrawerowania imienia lub monogramu na rękojeści

Noże z serii Damasteel to prawdziwe dzieła sztuki. Ostrza Damasteel wzbogacają estetykę ręcznie wykonanych kling ze stali damasceńskiej o możliwości nowoczesnych technologii. Owocem zastosowania nowych procesów produkcyjnych jest najwyższej klasy, bardzo ostra stal, szlifowana pod kątem 30°. Charakterystyczna tekstura noża jest efektem połączenia różnych materiałów - PMC 27 i RWL 34 w 120 warstwach, które są następnie delikatnie wytrawiane kwasem. Wszystkie noże Damasteel dostarczane są w pięknej drewnianej kasecie.

Aby noże pozostały ostre, zalecamy ostrzenie ich stalką ceramiczną lub osełką. Należy pamiętać, że noże powinny być ostrzone pod kątem 30 stopni. Nóż należy ostrzyć na płasko.

Dzięki opcji wygrawerowania imienia na rękojeści nóż może być znakomitym prezentem dla bliskiej osoby!

KOD: WM1880349990

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu