Nieprzywierająca brytfanna / patelnia do pieczenia całych ryb special fish

Kod: FS14750036100
Promocja
Marka: Fissler
709 zł –30 %
Nieprzywierająca brytfanna / patelnia do pieczenia całych ryb special fish
709 zł –30 % 499 zł
W magazynie (2 Szt)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Pojemna brytfanna / patelnia do pieczenia całych ryb lub dużych porcji mięsa swoim kształtem jest doskonale dostosowana do pełnienia swojej funkcji. Mogą Państwo w niej upiec filet z łososia czy ryby słodkowodne. Aby jednak nie przejadły się Państwu przysmaki z ryb, można używać brytfanny również w innych celach, na przykład do zapiekanek warzywnych albo jako patelni do serwowania.

  • Do pieczenia i opiekania ryb i dużych porcji
  • Owalny kształt do całych ryb
  • Wysoka jakość obróbki technicznej
  • Wytrzymała powierzchnia nieprzywierająca Protectal Plus
  • Dno ThermoTech odpowiednie na wszystkie źródła ciepła oprócz indukcji
  • Emaliowana powierzchnia zewnętrzna
  • Można używać również w piekarniku
  • Nie nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń
  • Przedłużona gwarancja na 5 lat

Brytfanna / patelnia do ryb z powierzchnią nieprzywierającą jest bardzo łatwa w czyszczeniu, ponieważ jej nieprzywierająca powierzchnia wewnętrzna i zewnętrzna ogranicza osadzanie się przypieczonych kawałków jedzenia.

Połączenie dna i ścianek w przypadku naczyń Fissler jest zawsze pełne, bez pustych przestrzeni. Przejście między dnem i ściankami jest zaokrąglone.

Co 3 sekundy na całym świecie sprzedawany jest 1 produkt marki Fissler!

Firma Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów do domu i kuchni. Za pośrednictwem swoich oddziałów handlowych jest obecna na wszystkich kontynentach w ponad 80 krajach. Oznaczenie "Supermarka z Niemiec" zasłużenie klasyfikuje Fissler między najbardziej wpływowe firmy. Duży nacisk na innowacje i rozwój trwający od wielu dziesięcioleci doprowadza do tworzenia produktów, które umożliwiają realizację często nudnych kulinarnych procesów w nowy, ciekawy sposób. Co roku klienci niecierpliwie czekają na nowości, które sprawią im radość. Fissler dyktuje nowe trendy, czego potwierdzeniem jest również szereg uzyskanych patentów i designerskich wyróżnień. Warta wzmianki jest również kontrola jakości, która przebiega podczas całego procesu produkcji pod nadzorem surowych norm. Nowoczesne technologie produkcyjne i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Już od ponad 170 lat Fissler buduje swoją markę na 3 kluczowych filarach – technologicznym know-how, doskonałej produkcji i ogromnej sile innowacji. Wszystkich 700 pracowników ma tylko jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi sprawiać naszym klientom radość! Made in Fissler (Germany).

Parametry dodatkowe

Kategoria: Brytfanny
Gwarancja: 2 lata
Material: Aluminium
Rodzaj produktu: Blacha do pieczenia
Seria: Fissler special

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: