Mycie naczyń

11 pozycji razem
Szczotka do noży i sztućców BLADEBRUSH zielona, Joseph Joseph JS85105
Ściereczka/gąbka z mikrofibry, zestaw 3 szt., zielona, Brabantia BRAB215827
Organizer do zlewu CADDY L, zielony, Joseph Joseph
159 zł –6 %
149 zł
JS85049
Organizer do zlewu CADDY, zielony, Joseph Joseph
119 zł
JS85021
Ściereczka z mikrofibry, zestaw 2 szt., zielona, Brabantia BRAB216282
Organizer do zlewu CADDY TOWER, zielony, Joseph Joseph
98 zł
JS85124
Szczotka do mycia naczyń, z przyssawką, zielony, Brabantia BRAB215780
Organizer do zlewu, 19 cm, zielony, Brabantia
80 zł
BRAB215469

Zmywanie naczyń - produkty i akcesoria, które zamienią ten domowy obowiązek w przyjemność

Dlaczego należy od razu zmywać naczynia?

Natychmiastowe zmywanie naczyń pomaga promować dobrą higienę i zdrowie rodziny. Chociaż myśl o pozostawieniu brudnych naczyń w zlewie na noc jest bardzo kusząca, może to prowadzić do nieprzyjemnych zapachów i rozwoju niebezpiecznych bakterii. Co więcej, pozostawienie brudnych naczyń może zniszczyć powłokę garnków i patelni, a jeśli zainwestowałeś w nie swoje pieniądze, chciałbyś, aby te produkty przetrwały lata, prawda? Ponadto resztki jedzenia mogą przyciągać myszy, karaluchy i inne szkodniki, których pozbycie się jest jeszcze trudniejsze niż pieniędzy, więc... zmywajmy teraz!

W sklepie Kulina znajdziesz szeroką ofertę produktów i akcesoriów do zmywania, które przyspieszą ten proces i uporządkują strefę zlewu.

Czy narzędzia do zmywania naczyń to ekstrawagancja?

Z pewnością nie! Wbrew powszechnemu przekonaniu, narzędzia do zmywania naczyń nie są ekstrawagancją, ale absolutną koniecznością. Bez skutecznych narzędzi do mycia naczyń trudno jest dokładnie wyczyścić resztki jedzenia przyklejone do talerzy, sztućców i przyborów kuchennych, w wyniku czego zajmuje to więcej czasu, a nie chcesz spędzać życia przy zlewie, prawda?

Jaki jest najszybszy sposób zmywania naczyń?

Najszybszym sposobem na umycie naczyń jest włożenie ich do zmywarki. Ale nie wszystkie z nich nadają się do zmywarki, możesz też nie chcieć jej używać lub po prostu jej nie mieć. Dzięki odpowiednim narzędziom własnoręczne mycie i suszenie naczyń po posiłku nie zajmuje zbyt wiele czasu. Wystarczy zeskrobać nadmiar jedzenia, wziąć szczotka do mycia naczyń, gąbkę lub ściereczkę i umyć naczynia detergentem pod bieżącą letnią wodą. Następnie opłucz naczynia, umieść je na stojaku na naczynia, aby ociekły i wyschły lub wytrzyj je do sucha ścierka kuchennado naczyń.

Kulina oferuje nowoczesne, wysokiej jakości stojaki na suszarki i akcesoria do zmywania, takie jak dozownik do mydła, szczotki do naczyń, szczotki do karafek, organizery do zlewów itp. Oferujemy produkty jednych z najbardziej znanych marek dostępnych obecnie na rynku, takich jak Joseph Joseph, Brabantia iEva Solo.

Chociaż wielu z nas nie lubi zmywać naczyń, jest to część naszego codziennego życia. Dlaczego więc nie ułatwić sobie zadania dzięki poręcznym narzędziom do zmywania naczyń z Kulina? Dzięki tym wysoce funkcjonalnym i przydatnym akcesoriom do zmywania naczyń, skończysz w sekundę i będziesz mógł zrelaksować się po posiłku na kanapie, popijając ulubioną herbatę.