Moździerz antracytowy Charcoal

Kod: EH790255
159 zł
W magazynie (4 Szt)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Moździerz ceramiczny i drewniany tłuczek z ceramiczną końcówką. Wewnętrzna, specjalna glazura zapobiega wydostawaniu się składników na zewnątrz moździerza. Jest zapachowo i smakowo neutralna. Moździerz jest niezastąpionym pomocnikiem w przyrządzaniu marynat, mieszanek przypraw lub sosów.

Naczynia Emile Henry dzięki zastosowaniu technologii High Resistance® są odporne na uderzenia i zarysowania, dlatego nadają się nie tylko do pieczenia, ale również do porcjowania i serwowania dań. Wszystkie naczynia można stosować w mikrofalówce. Naczynia Emile Henry po wyjęciu z zamrażalnika można natychmiast włożyć do piekarnika lub mikrofalówki. Naczynia z tej serii nie są przeznaczone do stosowania na bezpośrednich źródłach ciepła, takich jak kuchenki gazowe lub elektryczne. Wszystkie naczynia firmy Emile Henry można myć w zmywarce. Wytrzymują temperaturę do 250 °C.

Czy wiesz, że...?

Emile Henry jest tradycyjną francuską firmą, która od 1850 roku zaopatruje gospodarstwa domowe w burgundzką ceramikę wysokiej jakości. Wszystkie produkty w dużej części wytwarzane są ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest oryginałem. Symbol wybity od spodu - np. JN3 nie jest numerem produkcyjnym Twojego dzbanka lub formy. Chodzi o podpis rzemieślnika i jednocześnie ulotne wspomnienie chwili zrodzenia wyrobu we francuskim mieście Marcigny.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Naczynia kuchenne
Gwarancja: 2 lata
Kolor: Czarny
Material: Ceramika
Rodzaj produktu: Przybory kuchenne
Seria: Emile Henry Charcoal

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: