Kod: PG33453
Marka: Peugeot
Seria: Peugeot DAMAN
Kolor / wymiary: wys. 16 cm
Materiał: plastik
szlachetna stal nierdzewna

Opis produktu

Młynek DAMAN ze szlifowanej stali nierdzewnej i akrylu jest innowacją w świecie młynków. Wyposażony w specjalny system ułatwiający napełnianie. Łatwo ściągnąć magnetyczne wieczko w górnej części młynka i wygodnie wsypać nową zawartość. Młynek posiada ergonomiczny kształt, który zapewnia komfortowe użytkowanie. Wyposażony jest w dwukierunkowy mechanizm mielący uSelect z możliwością 6-stopniowego nastawiania grubości mielenia. Młynki zostały oznaczone po bokach literkami P i S dla odróżnienia. Różowa himalajska sól jest uważana za jedną z najczystszych naturalnych przypraw. Za jej delikatnym, różowym kolorem stoi wysoka zawartość minerałów i żelaza.

Różowa sól himalajska to dziecko surowej natury. Pochodzi z czasów, kiedy Himalaje były częścią oceanu, gdzie sól przez miliony lat czerpała minerały z otaczających ją skał. Różowa sól posiada nie tylko przyjemny smak, ale także łatwo się wchłania i działa na korzyść naszego organizmu. Znakomita sól jest odpowiednia do wszystkich rodzajów zimnych i ciepłych potraw.

  • Specjalny mechanizm mielący przeznaczony tylko do mielenia grubej soli
  • Ze szlifowanej stali nierdzewnej i akrylu
  • Dwukierunkowy mechanizm mielący uSelect z możliwością ustawiania grubości mielenia
  • Wyprodukowano we Francji
  • W zestawie razem z solą
  • Przedłużona 5-letnia gwarancja na korpus młynka
  • Dożywotnia gwarancja na mechanizm mielący

Dane szczegółowe o mechanizmie mielącym młynka do soli Peugeot:

Mechanizm mielący przeznaczony jest tylko do mielenia grubych i suchych ziaren soli morskiej. Wykonany jest ze stali nierdzewnej, nie jest podatny na korozję, którą mogłaby wywołać sól.

Jakiej soli użyć?

Do właściwego funkcjonowania młynka polecamy ziarna grubej soli o średnicy do 4 mm. Należy zawsze używać grubej soli - suchej, morskiej lub kamiennej.

Peugeot, marka, która funkcjonuje na rynku od 1810 roku, jest symbolem francuskiej gastronomii i stylu życia. Korpusy młynków Peugeot i mechanizmy mielące są produkowane we własnych zakładach we Francji. Młynki są montowane ręcznie, a następnie bardzo dokładnie sprawdzane. Bezbłędne działanie jest dla marki Peugeot oczywistością. Na mechanizmy mielące udzielana jest dożywotnia gwarancja.

KOD PRODUCENTA: 33453

O firmie Peugeot

Peugeot

Fabryka Peugeot Saveurs produkuje młynki do przypraw znane na całym świecie. Projektowanie designu, rozwój techniczny i precyzyjny montaż, to wszystko dzieje się w fabrykach firmy. Od swoich początków Peugeot stał się liderem w eksporcie młynków do przypraw i dziś dostarcza do ponad 80 krajów świata. Rozszerzył on także asortyment o produkty dla miłośników wina i kawy.