produkt nie jest już w sprzedaży

Młynek do soli z patyną, bukowe drewno 22 cm PARIS ANTIQUE

Opis produktu

Seria młynków ANTIQUE przedstawia długą historię, którą widać w produktach marki Peugeot. Dwa stulecia niezwykłych doświadczeń odbija się w patynie symbolizującej przeszłość. Starannie wybierane kawałki drewna znalezione we francuskich lasach i wyjątkowy wzór, który tworzą łyka drzew wywołuje nostalgiczne wrażenie – czujemy się jak odkrywcy cennych pamiątek w sklepie z antykami, podczas spaceru ulicami Paryża.

PARIS to młynki, które wyróżniają się spośród wszystkich innych. PARIS jest podstawowym modelem w kolekcji młynków Peugeot. Od małych po naprawdę duże – rozmiary odpowiednie na każdą okazję. Młynki różnią się literkami P i S, umiejscowionymi w górnej części młynka.

  • Specjalny mechanizm mielący stworzony tylko do mielenia soli
  • Z najwyższej jakości polerowanego bukowego drewna
  • Tradycyjny design
  • Dwukierunkowy mechanizm mielący
  • Możliwość ustawienia różnych grubości mielenia za pomocą gałki
  • Wyprodukowano we Francji
  • W zestawie razem z solą
  • Przedłużona 5-letnia gwarancja na korpus młynka
  • Dożywotnia gwarancja na mechanizm mielący

Dane szczegółowe o mechanizmie mielącym młynka do soli Peugeot:

Mechanizm mielący przeznaczony jest tylko do mielenia grubych i suchych ziaren soli morskiej. Wykonany jest ze stali nierdzewnej, nie jest podatny na korozję, którą mogłaby wywołać sól.

Jakiej soli użyć?

Do właściwego funkcjonowania młynka polecamy ziarna grubej soli o średnicy do 4 mm. Należy zawsze używać grubej soli – suchej, morskiej lub kamiennej.

Peugeot, marka, która funkcjonuje na rynku od 1810 roku, jest symbolem francuskiej gastronomii i stylu życia. Korpusy młynków Peugeot i mechanizmy mielące są produkowane we własnych zakładach we Francji. Młynki są montowane ręcznie, a następnie bardzo dokładnie sprawdzane. Bezbłędne działanie jest dla marki Peugeot oczywistością. Na mechanizmy mielące udzielana jest dożywotnia gwarancja.

KOD: PG30988

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu

Ulepszamy dla Was Kulinę!

Obecnie przebiegają kluczowe zmiany w naszej administracji magazynowej w celu jeszcze szybszego przetwarzania Waszych zamówień. W związku z tym wysyłka wszystkich paczek jest zawieszona do 4.6.2020. Dziękujemy za wyrozumiałość!