Peugeot

Młynek do soli OLERON natural / akryl 14 cm

  • 162 zł
  • w magazynie 9 szt.
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: PG28381
Marka: Peugeot
Seria: Peugeot OLERON
Kolor / wymiary: Ø 7 cm, wys. 14 cm
Materiał: drewno bukowe
szkło akrylowe
szlachetna stal nierdzewna

Opis produktu

Młynek do soli OLERON Peugeot w skrócie:

  • Specjalny mechanizm mielący stworzony tylko do mielenia grubej sol morskiej
  • Z wysokiej jakości drzewa bukowego i akrylu
  • Wzornictwo doskonałej harmonii materiału i formy
  • Wykonano we Francji
  • Dostarczany z zawartością
  • Przedłużona gwarancja do 5 lat na korpus młynka
  • Dożywotnia gwarancja na mechanizm mielący

Młynek OLERON to bardzo elegancki dodatek do każdej kuchni i nakrytego stołu. Dzięki połączeniu naturalnego drewna i akrylu pasuje do każdego wnętrza. Korpus młynka jest delikatnie skręcony, czym wywołuje wrażenie ruchu. Wraz z przezroczystym materiałem przyjemnie gra ze światłem. Wyposażony jest w mechanizm mielący z regulacją grubości mielenia.

Szczegóły o mechanizmie mielącym do soli Peugeot:

Mechanizm mielący do soli był stworzony specjalnie do mielenia grubej i suchej soli morskiej. Je wykonany ze stali nierdzewnej i dlatego nie podlega korozji, którą mogłaby spowodować sól.

Jakiej soli użyć?

Dla osiągnięcia idealnego działania i wykorzystania młynka zalecane są ziarna soli gruboziarnistej o średnicy do 4 mm. Zawsze należy używać soli gruboziarnistej, suchej morskiej lub kamiennej.

Peugeot, marka, która funkcjonuje na rynku już od 1810 roku, jest symbolem francuskiej gastronomii i stylu życia. Korpusy młynków Peugeot i mechanizmy mielące są produkowane we własnych zakładach we Francji. Młynki są montowane ręcznie, a następnie bardzo dokładnie sprawdzane. Bezbłędne działanie jest dla marki Peugeot oczywistością. Na mechanizmy mielące udzielana jest dożywotnia gwarancja.

KOD PRODUCENTA: 28381

O firmie Peugeot

Peugeot

Fabryka Peugeot Saveurs produkuje młynki do przypraw znane na całym świecie. Projektowanie designu, rozwój techniczny i precyzyjny montaż, to wszystko dzieje się w fabrykach firmy. Od swoich początków Peugeot stał się liderem w eksporcie młynków do przypraw i dziś dostarcza do ponad 80 krajów świata. Rozszerzył on także asortyment o produkty dla miłośników wina i kawy.