produkt nie jest już w sprzedaży

Młynek do soli lub pieprzu, rubinowy

Opis produktu

Retro młynek do soli i pieprzu Wesco wytrzyma 200 lat używania.

Młynek można wykorzystać do soli, pieprzu, suszonych ziół itp. Został on wyposażony w wysokiej jakości mechanizm mielący CrushGrind®. Mechanizm mielący został wyprodukowany z ceramiki high-tech, która jest twardsza od stali i ekstremalnie wytrzymała. Ceramika ta jest materiałem chemicznie obojętnym, idealnym do przetwarzania żywności.

Młynek jest łatwy w czyszczeniu. Wyposażony w pierścień umożliwiający płynne ustawianie grubości mielenia. W celu napełnienia młynka wystarczy zdjąć kolorową metalową obudowę, uzyskując dostęp do dolnego, plastikowego pojemnika. Praktyczność i wygodę zapewnia także duży otwór do napełniania. Akrylowa osłona chroni mechanizm mielący przed kurzem i zanieczyszczeniami, jednocześnie zabezpieczając go przed wypadaniem resztek zmielonej przyprawy po użyciu młynka.

Mechanizm mielący CrushGrind®został poddany testom obciążeniowym, odpowiadającym niewiarygodnym 200 latom typowego użytkowania domowego. Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej.

Akcesoria kuchenne Wesco w amerykańskim stylu, wykonane z niemiecką precyzją staną się ozdobą Twojej kuchni. Ich trwałość jest wieloletnia, nawet przy codziennym użytkowaniu. Dzięki temu produkty Wesco docenią nie tylko amatorzy designu, lecz także osoby dbające o środowisko. Gwarancję jakości zapewnia sto pięćdziesiąt lat doświadczenia firmy Wesco w obróbce i przetwarzaniu stali.

KOD: WS32277458

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu