Kod: WS32277723
Marka: Wesco
Seria: Wesco - Migdałowy
Kolor / wymiary: migdałowy / szer. 7,5 cm, wys. 30 cm, obj. 0,2 l
Materiał: ceramiczny mechanizm mielący
plastik ABS

Opis produktu

Tradycyjny kształt w połączeniu ze sprytnym mielącym mechanizmem i nowoczenymi kolorami -oto młynek Peppy. Wysokiej jakości mechanizm mielący CrushGrind® wyprodukowany z hihg-tech ceramiki otworzy się wyłącznie podczas mielenia. W ten sposób chroni zawartość młynka przed parą unoszącą się z przyrządzanych potraw, a dodatkowo zapobiega wysypywaniu się na blat kuchenny lub stół resztek przyprawy. Idealny do soli, pieprzu, suszonych ziół lub mieszanek przypraw. Napełniany od góry. Młynek jest wyposażony w pokrętło do płynnego nastawienia grubości mielenia.

Młynek Peppy w skrócie:

  • unikalny mechanizm mielący otwiera się wyłącznie podczas mielenia
  • chroni zawartość przed parą z potraw
  • zapobiega opadawaniu resztek przyprawy na blat kuchenny
  • płynne nastawienie grubości mielenia
  • mechanizm mielący CrushGrind® z ceramiki high-tech
  • wyjątkowo wytrzymały
  • łatwy w czyszczeniu

Mechanizm CrushGrind® przeszedł testy, których obciążenie odpowiada niewiarygodnym 200 latom domowego użytkowania.

Akcesoria kuchenne Wesco wykonane w amerykańskim stylu i z niemiecką precyzją staną się ozdobą Państwa kuchni. Ich trwałość jest wieloletnia, nawet przy codziennym użytkowaniu. Dzięki temu produkty Wesco docenią nie tylko amatorzy designu, lecz także osoby dbające o środowisko. Gwarancję jakości zapewnia sto pięćdziesiąt lat doświadczenia firmy Wesco w obróbce i przetwarzaniu stali.

KOD PRODUCENTA: 322777-23

O firmie Wesco

Wesco

Firma Wesco została założona w 1867 roku we wschodnich Niemczech. Oferuje szeroki asortyment koszów na śmieci a także wyrafinowane akcesoria do kuchni lub łazienki, które są ulubione na całym świecie. Wszystkie produkty tej marki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, są wyrafinowane i wyjątkowo wytrzymałe.