Kod: WS32277523
Marka: Wesco
Seria: Wesco - Migdałowy
Kolor / wymiary: migdałowy / Ø 6 cm, wys. 10 cm
Materiał: ceramiczny mechanizm mielący
plastik
wysokiej jakości blacha z farbą proszkową

Opis produktu

Młynekmożna wykorzystać do soli, pieprzu, suszonych ziół itp. Jego niewielka wysokość 10 cm sprawia, że jest on bardzo praktyczny na nakrytym stole. Młynek został wyposażony w wysokiej jakości mechanizm mielący CrushGrind®. Mechanizm mielący został wyprodukowany z ceramiki high-tech, która jest twardsza od stali i ekstremalnie wytrzymała. Ceramika ta jest materiałem chemicznie obojętnym, idealnym do przetwarzania żywności.

Młynek jest łatwy w czyszczeniu. Wyposażony w pierścień umożliwiający płynne ustawianie grubości mielenia. W celu napełnienia młynka wystarczy zdjąć kolorową metalową obudowę, uzyskując dostęp do dolnego, plastikowego pojemnika. Praktyczność i wygodę zapewnia także duży otwór do napełniania. Akrylowa osłona chroni mechanizm mielący przed kurzem i zanieczyszczeniami, jednocześnie zabezpieczając go przed wypadaniem resztek zmielonej przyprawy po użyciu młynka.

Mechanizm mielący CrushGrind®został poddany testom obciążeniowym, odpowiadającym niewiarygodnym 200 latom użytkowania w typowy domowy sposób. Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej.

Akcesoria kuchenne Wesco w amerykańskim stylu, wykonane z niemiecką precyzją, staną się ozdobą Twojej kuchni. Ich trwałość jest wieloletnia, nawet przy codziennym użytkowaniu. Dzięki temu produkty Wesco docenią nie tylko amatorzy designu, lecz także osoby dbające o środowisko. Gwarancję jakości zapewnia sto pięćdziesiąt lat doświadczenia firmy Wesco w obróbce i przetwarzaniu stali.

KOD PRODUCENTA: 322775-23

O firmie Wesco

Wesco

Firma Wesco została założona w 1867 roku we wschodnich Niemczech. Oferuje szeroki asortyment koszów na śmieci a także wyrafinowane akcesoria do kuchni lub łazienki, które są ulubione na całym świecie. Wszystkie produkty tej marki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, są wyrafinowane i wyjątkowo wytrzymałe.

Ulepszamy dla Was Kulinę!

Obecnie przebiegają kluczowe zmiany w naszej administracji magazynowej w celu jeszcze szybszego przetwarzania Waszych zamówień. W związku z tym wysyłka wszystkich paczek jest zawieszona do 4.6.2020. Dziękujemy za wyrozumiałość!