Peugeot

Młynek do soli COMMERCY, polerowana stal nierdzewna i tworzywo sztuczne, 20 cm

  • 335 zł
  • w magazynie 2 szt.
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: PG25137
Marka: Peugeot
Seria: Peugeot COMMERCY
Kolor / wymiary: wys. 20 cm
Materiał: plastik
szlachetna stal nierdzewna

Opis produktu

Młynek do soli COMMERCY - krótki opis:

  • Specjalny mechanizm mielący został stworzony wyłącznie do mielenia soli gruboziarnistej.
  • Z polerowanej stali nierdzewnej i akrylu.
  • Dwukierunkowy mechanizm mielący uSelect z możliwością ustawienia grubości mielenia.
  • Wyprodukowano we Francji.
  • Dostarczany z zawartością.
  • Gwarancja na korpus młynka przedłużona do 5 lat.
  • Dożywotnia gwarancja na mechanizm mielący.

Młynek COMMERCY z polerowanej stali nierdzewnej i akrylu jest klasyką marki Peugeot. Młynek jest wyposażony w dwukierunkowy mechanizm mielący uSelect z możliwością wyboru 6 stopni ustawienia grubości mielenia. Na górnej części pierścienia młynki są odróżnione literami P i S.

Szczegóły o mechanizmie mielącym do soli Peugeot:

Mechanizm mielący do soli został stworzony specjalnie do mielenia soli gruboziarnistej i suchej soli morskiej. Został wyprodukowany ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest odporny na korozję, która mogłaby być spowodowana solą.

Jakiej użyć soli?

Dla osiągnięcia idealnego działania i wykorzystania młynka zalecane są ziarna soli gruboziarnistej o średnicy do 4 mm. Zawsze należy używać soli gruboziarnistej, suchej morskiej lub kamiennej.

Peugeot, marka, która funkcjonuje na rynku już od 1810 roku, jest symbolem francuskiej gastronomii i stylu życia. Korpusy młynków Peugeot i mechanizmy mielące są produkowane we własnych zakładach we Francji. Młynki są montowane ręcznie, a następnie bardzo dokładnie sprawdzane. Bezbłędne działanie jest dla marki Peugeot oczywistością. Na mechanizmy mielące udzielana jest dożywotnia gwarancja.

KOD PRODUCENTA: 25137

O firmie Peugeot

Peugeot

Fabryka Peugeot Saveurs produkuje młynki do przypraw znane na całym świecie. Projektowanie designu, rozwój techniczny i precyzyjny montaż, to wszystko dzieje się w fabrykach firmy. Od swoich początków Peugeot stał się liderem w eksporcie młynków do przypraw i dziś dostarcza do ponad 80 krajów świata. Rozszerzył on także asortyment o produkty dla miłośników wina i kawy.