Kod: PG900838SME
Marka: Peugeot
Seria: Peugeot NANCY
Kolor / wymiary: wys. 38 cm
Materiał: szkło akrylowe
szlachetna stal nierdzewna

Opis produktu

Młynki NANCY to udana kombinacja nowoczesnych materiałów i tradycyjnych kształtów. Wykonane są z niezwykle wytrzymałego szkła akrylowego. Dwukierunkowy mechanizm mielący z możliwością wyboru grubości mielenia regulowany jest za pomocą nierdzewnej gałki.

  • Specjalny mechanizm mielący przeznaczony tylko do mielenia grubej soli
  • Z wytrzymałego szkła akrylowego
  • Mechanizm mielący z możliwością wyboru grubości mielenia
  • Wyprodukowany we Francji
  • W zestawie razem z solą
  • Przedłużona 5-letnia gwarancja na korpus młynka
  • Dożywotnia gwarancja na mechanizm mielący młynka

Dane szczegółowe o mechanizmie mielącym młynka do soli Peugeot:

Mechanizm mielący przeznaczony jest tylko do mielenia grubych i suchych ziaren soli morskiej. Wykonany jest ze stali nierdzewnej, nie jest podatny na korozję, którą mogłaby wywołać sól.

Jakiej soli użyć?

Do właściwego funkcjonowania młynka polecamy ziarna grubej soli o średnicy do 4 mm. Należy zawsze używać grubej soli - suchej, morskiej lub kamiennej.

Peugeot, marka, która funkcjonuje na rynku od 1810 roku, jest symbolem francuskiej gastronomii i stylu życia. Korpusy młynków Peugeot i mechanizmy mielące są produkowane we własnych zakładach we Francji. Młynki są montowane ręcznie, a następnie bardzo dokładnie sprawdzane. Bezbłędne działanie jest dla marki Peugeot oczywistością. Na mechanizmy mielące udzielana jest dożywotnia gwarancja.

KOD PRODUCENTA: 900838/SME

O firmie Peugeot

Peugeot

Fabryka Peugeot Saveurs produkuje młynki do przypraw znane na całym świecie. Projektowanie designu, rozwój techniczny i precyzyjny montaż, to wszystko dzieje się w fabrykach firmy. Od swoich początków Peugeot stał się liderem w eksporcie młynków do przypraw i dziś dostarcza do ponad 80 krajów świata. Rozszerzył on także asortyment o produkty dla miłośników wina i kawy.