Kod: PG30889
Marka: Peugeot
Seria: Peugeot PEP´S
Kolor / wymiary: wiosenna zieleń / wys. 8 cm
Materiał: plastik ABS
szkło akrylowe
szlachetna stal nierdzewna

Opis produktu

Młynek do pieprzu i solniczka w jednym to czysta praktyczność. Figlarny kształt i wesołe kolory młynka PEP´S wprawią Państwa w dobry nastrój od samego rana! Kultowe młynki Peugeot gwarantują perfekcyjną funkcjonalność.

  • Specjalny mechanizm mielący przeznaczony tylko do mielenia pieprzu
  • Z wytrzymałego szkła akrylowego i tworzywa sztucznego ABS
  • Mechanizm mielący z możliwością wyboru grubości mielenia
  • Wyprodukowany we Francji
  • W zestawie razem z pieprzem
  • Przedłużona 5-letnia gwarancja na korpus młynka
  • Dożywotnia gwarancja na mechanizm mielący młynka

Dane szczegółowe o mechanizmie mielącym młynka do pieprzu Peugeot:

Mechanizm mielący złożony jest z dwurzędowej spirali zębatej, która perfekcyjnie prowadzi i trzyma poszczególne ziarnka pieprzu. Specjalny sposób zabezpieczenia mechanizmu przed korozją został objęty ochroną patentową. W rezultacie mechanizm nie tępi się i jest bardzo wytrzymały.

Jakiego pieprzu użyć?

W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów należy mielić ziarna o średnicy 5 mm lub mniejsze. Można używać pieprzu czarnego, białego lub zielonego. Mieszanki pieprzu kolorowego nie powinny zawierać więcej niż 15% pieprzu różowego (czerwonego). W młynkach Peugeot przeznaczonych do pieprzu można też mielić suszoną kolendrę.

Peugeot, marka, która funkcjonuje na rynku od 1810 roku, jest symbolem francuskiej gastronomii i stylu życia. Korpusy młynków Peugeot i mechanizmy mielące są produkowane we własnych zakładach we Francji. Młynki są montowane ręcznie, a następnie bardzo dokładnie sprawdzane. Bezbłędne działanie jest dla marki Peugeot oczywistością. Na mechanizmy mielące udzielana jest dożywotnia gwarancja.

KOD PRODUCENTA: 30889

O firmie Peugeot

Peugeot

Fabryka Peugeot Saveurs produkuje młynki do przypraw znane na całym świecie. Projektowanie designu, rozwój techniczny i precyzyjny montaż, to wszystko dzieje się w fabrykach firmy. Od swoich początków Peugeot stał się liderem w eksporcie młynków do przypraw i dziś dostarcza do ponad 80 krajów świata. Rozszerzył on także asortyment o produkty dla miłośników wina i kawy.