Peugeot

Młynek do pieprzu OLERON lazurowy / akryl 14 cm

  • 169 zł
  • w magazynie 5 szt.
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: PG32197
Marka: Peugeot
Seria: Peugeot OLERON
Kolor / wymiary: jasnoniebieski / Ø 7 cm, wys. 14 cm
Materiał: drewno bukowe
szkło akrylowe
szlachetna stal nierdzewna

Opis produktu

Młynek OLERON stanie się eleganckim i jednocześnie nowoczesnym dodatkiem w każdej kuchni i na każdym zastawionym stole. Dzięki połączeniu naturalnego drewna i akrylu stanie się ozdobą każdego wnętrza. Korpus młynka jest łagodnie zakrzywiony, co znacznie ułatwia posługiwanie się nim. Przezroczysty materiał tworzy przyjemną dla oka grę światła. Produkt wyposażony jest w mechanizm mielący z możliwością ustawienia grubości mielenia.

  • Specjalny mechanizm mielący przeznaczony tylko do mielenia pieprzu
  • Z najwyższej jakości naturalnego drewna bukowego i akrylu
  • Mechanizm mielący z możliwością ustawienia grubości mielenia
  • Wyprodukowany we Francji
  • W zestawie razem z pieprzem
  • Przedłużona 5-letnia gwarancja na korpus młynka
  • Dożywotnia gwarancja na mechanizm mielący młynka

Dane szczegółowe o mechanizmie mielącym młynka do pieprzu Peugeot:

Mechanizm mielący złożony jest z dwurzędowej spirali zębatej, która perfekcyjnie prowadzi i trzyma poszczególne ziarnka pieprzu. Specjalny sposób zabezpieczenia mechanizmu przed korozją został objęty ochroną patentową. W rezultacie mechanizm nie tępi się i jest bardzo wytrzymały.

Jakiego pieprzu użyć?

W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów należy mielić ziarna o średnicy 5 mm lub mniejsze. Można używać pieprzu czarnego, białego lub zielonego. Mieszanki pieprzu kolorowego nie powinny zawierać więcej niż 15% pieprzu różowego (czerwonego). W młynkach Peugeot przeznaczonych do pieprzu można też mielić suszoną kolendrę.

Peugeot, marka, która funkcjonuje na rynku od 1810 roku, jest symbolem francuskiej gastronomii i stylu życia. Korpusy młynków Peugeot i mechanizmy mielące są produkowane we własnych zakładach we Francji. Młynki są montowane ręcznie, a następnie bardzo dokładnie sprawdzane. Bezbłędne działanie jest dla marki Peugeot oczywistością. Na mechanizmy mielące udzielana jest dożywotnia gwarancja.

KOD PRODUCENTA: 32197

O firmie Peugeot

Peugeot

Fabryka Peugeot Saveurs produkuje młynki do przypraw znane na całym świecie. Projektowanie designu, rozwój techniczny i precyzyjny montaż, to wszystko dzieje się w fabrykach firmy. Od swoich początków Peugeot stał się liderem w eksporcie młynków do przypraw i dziś dostarcza do ponad 80 krajów świata. Rozszerzył on także asortyment o produkty dla miłośników wina i kawy.