produkt nie jest już w sprzedaży

Młynek do pieprzu ESTEREL czarny matowy 21 cm

Opis produktu

Młynek do pieprzu ESTEREL Peugeot w skrócie:

  • Specjalny mechanizm mielący stworzony tylko do mielenia pieprzu
  • Z wysokiej jakości drzewa bukowego
  • Wzornictwo doskonałej harmonii materiału i formy
  • Wykonano we Francji
  • Dostarczany z zawartością
  • Przedłużona gwarancja do 5 lat na korpus młynka
  • Dożywotnia gwarancja na mechanizm mielący

Młynek do pieprzu ESTEREL przedstawia czysty i autentyczny styl, gdzie piękno drewna króluje w połączeniu z doskonałym kształtem. Frezowany korpus młynka zakończony gładką częścią dodaje elegancji i świadczy o jakości użytych materiałów. Ten wysokiej jakości młynek przekona Państwa również swoją efektywnością, a to już podczas pierwszego użycia.

Szczegóły o mechanizmie mielącym do pieprzu Peugeot:

Mechanizm jest złożony z dwurzędowej spirali zębatej, która perfekcyjne prowadzi i trzyma poszczególne ziarnka pieprzu. Specjalny sposób zabezpieczenia stali mechanizmu przed korozją został objęty ochroną patentową. W rezultacie mechanizm nie tępi się i jest bardzo wytrzymały.

Jakiego pieprzu użyć?

W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów należy używać ziaren o średnicy 5 mm lub mniejszych. Można używać pieprzu czarnego, białego lub zielonego. Mieszanki pieprzu kolorowego nie powinny zawierać więcej niż 15 % pieprzu różowego (czerwonego). W młynkach Peugeot przeznaczonych do pieprzu można też mielić suszoną kolendrę.

Peugeot, marka, która funkcjonuje na rynku już od 1810 roku, jest symbolem francuskiej gastronomii i stylu życia. Korpusy młynków Peugeot i mechanizmy mielące są produkowane we własnych zakładach we Francji. Młynki są montowane ręcznie, a następnie bardzo dokładnie sprawdzane. Bezbłędne działanie jest dla marki Peugeot oczywistością. Na mechanizmy mielące udzielana jest dożywotnia gwarancja.

KOD: PG30698

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu