Peugeot

Młynek do pieprzu ESTEREL czarny matowy 21 cm

 • 232,00 zł
 • w magazynie 1 szt.
  kolejne sztuki: niedostępne, wyprzedano
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: PG30698
Marka: Peugeot
Seria: Peugeot ESTEREL
Kolor / wymiary: Ø 5,5 cm, wys. 21 cm
Materiał: drewno bukowe
stal nierdzewna

Opis produktu

Młynek do pieprzu ESTEREL Peugeot w skrócie:

 • Specjalny mechanizm mielący stworzony tylko do mielenia pieprzu
 • Z wysokiej jakości drzewa bukowego
 • Wzornictwo doskonałej harmonii materiału i formy
 • Wykonano we Francji
 • Dostarczany z zawartością
 • Przedłużona gwarancja do 5 lat na korpus młynka
 • Dożywotnia gwarancja na mechanizm mielący

Młynek do pieprzu ESTEREL przedstawia czysty i autentyczny styl, gdzie piękno drewna króluje w połączeniu z doskonałym kształtem. Frezowany korpus młynka zakończony gładką częścią dodaje elegancji i świadczy o jakości użytych materiałów. Ten wysokiej jakości młynek przekona Państwa również swoją efektywnością, a to już podczas pierwszego użycia.

Szczegóły o mechanizmie mielącym do pieprzu Peugeot:

Mechanizm jest złożony z dwurzędowej spirali zębatej, która perfekcyjne prowadzi i trzyma poszczególne ziarnka pieprzu. Specjalny sposób zabezpieczenia stali mechanizmu przed korozją został objęty ochroną patentową. W rezultacie mechanizm nie tępi się i jest bardzo wytrzymały.

Jakiego pieprzu użyć?

W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów należy używać ziaren o średnicy 5 mm lub mniejszych. Można używać pieprzu czarnego, białego lub zielonego. Mieszanki pieprzu kolorowego nie powinny zawierać więcej niż 15 % pieprzu różowego (czerwonego). W młynkach Peugeot przeznaczonych do pieprzu można też mielić suszoną kolendrę.

Peugeot, marka, która funkcjonuje na rynku już od 1810 roku, jest symbolem francuskiej gastronomii i stylu życia. Korpusy młynków Peugeot i mechanizmy mielące są produkowane we własnych zakładach we Francji. Młynki są montowane ręcznie, a następnie bardzo dokładnie sprawdzane. Bezbłędne działanie jest dla marki Peugeot oczywistością. Na mechanizmy mielące udzielana jest dożywotnia gwarancja.

KOD PRODUCENTA: 30698

O firmie Peugeot

Peugeot

Fabryka Peugeot Saveurs produkuje młynki do przypraw znane na całym świecie. Projektowanie designu, rozwój techniczny i precyzyjny montaż, to wszystko dzieje się w fabrykach firmy. Od swoich początków Peugeot stał się liderem w eksporcie młynków do przypraw i dziś dostarcza do ponad 80 krajów świata. Rozszerzył on także asortyment o produkty dla miłośników wina i kawy.