Peugeot

Młynek do pieprzu Auberge uSelect drewno bukowe 27 cm

 • 282,00 zł
 • w magazynie 3 szt.
  kolejne sztuki: niedostępne, wyprzedano
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: PG24178
Marka: Peugeot
Kolor / wymiary: wys. 27 cm
Materiał: drewno bukowe

Opis produktu

Młynek do pieprzu Auberge Peugeot - krótki opis:

 • Specjalny mechanizm mielący został stworzony wyłącznie do mielenia pieprzu.
 • Z wysokiej jakości drewna bukowego.
 • Dwukierunkowy mechanizm mielący uSelect z możliwością ustawienia grubości mielenia.
 • Wyprodukowano we Francji.
 • Dostarczany z zawartością.
 • Gwarancja na korpus młynka przedłużona do 5 lat.
 • Dożywotnia gwarancja na mechanizm mielący.

Klasyczne drewniane młynki Auberge o ergonomicznym kształcie można znaleźć w wielu kuchniach znanych na całym świecie szefów kuchni. Z dwukierunkowym mechanizmem mielącym uSelect z możliwością wyboru ustawienia grubości mielenia.

Szczegóły o mechanizmie mielącym do pieprzu Peugeot:

Mechanizm jest złożony z dwurzędowej spirali zębatej, która perfekcyjnie prowadzi i trzyma poszczególne ziarnka pieprzu. Specjalny sposób zabezpieczenia stali mechanizmu przed korozją został objęty ochroną patentową. W rezultacie mechanizm nie tępi się i jest bardzo wytrzymały.

Jakiego użyć pieprzu?

W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów należy używać ziaren o średnicy 5 mm lub mniejszych. Można używać pieprzu czarnego, białego lub zielonego. Mieszanki pieprzu kolorowego nie powinny zawierać więcej niż 15 % pieprzu różowego (czerwonego). W młynkach Peugeot przeznaczonych do pieprzu można też mielić suszoną kolendrę.

Peugeot, marka, która funkcjonuje na rynku już od 1810 roku, jest symbolem francuskiej gastronomii i stylu życia. Korpusy młynków Peugeot i mechanizmy mielące są produkowane we własnych zakładach we Francji. Młynki są montowane ręcznie, a następnie bardzo dokładnie sprawdzane. Bezbłędne działanie jest dla marki Peugeot oczywistością. Na mechanizmy mielące udzielana jest dożywotniej gwarancji.

KOD PRODUCENTA: 24178

O firmie Peugeot

Peugeot

Fabryka Peugeot Saveurs produkuje młynki do przypraw znane na całym świecie. Projektowanie designu, rozwój techniczny i precyzyjny montaż, to wszystko dzieje się w fabrykach firmy. Od swoich początków Peugeot stał się liderem w eksporcie młynków do przypraw i dziś dostarcza do ponad 80 krajów świata. Rozszerzył on także asortyment o produkty dla miłośników wina i kawy.