Peugeot

Młynek do chilli OLERON natural / akryl 14 cm

 • 176 zł
 • w magazynie 2 szt.
  kolejne sztuki: na zamówienie
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: PG28398
Marka: Peugeot
Seria: Peugeot OLERON
Kolor / wymiary: Ø 7 cm, wys. 14 cm
Materiał: drewno bukowe
szkło akrylowe
szlachetna stal nierdzewna

Opis produktu

Młynek do chilli OLERON Peugeot w skrócie:

 • Specjalny mechanizm mielący do suszonych papryczek chilli
 • Z wysokiej jakości naturalnego drewna bukowego i akrylu
 • Mechanizm mielący z regulacją grubości mielenia
 • Wykonano we Francji
 • Dostarczany z zawartością
 • Przedłużona gwarancja do 5 lat na korpus młynka
 • Dożywotnia gwarancja na mechanizm mielący

Młynek OLERON to bardzo elegancki dodatek do każdej kuchni i nakrytego stołu. Dzięki kombinacji naturalnego drewna i akrylu pasuje do każdego wnętrza. Korpus młynka jest delikatnie skręcony, czym wywołuje wrażenie ruchu. Wraz z przezroczystym materiałem przyjemnie gra ze światłem. Wyposażony jest w mechanizm mielący z regulacją grubości mielenia.

Szczegóły o mechanizmie mielącym do suszonych papryczek chilli Peugeot:

Opatentowany mechanizm mielący do papryczek chilli jest zaopatrzony w spiralny mechanizm, który podaje papryczki do mielenia. Jest wykonany ze stali nierdzewnej i dlatego nie podlega korozji.

Jakich przypraw można użyć?

W celu osiągnięcia idealnego działania i wykorzystania młynka zalecamy go używać tylko do suszonych papryczek chilli. Młynka nie należy używać do świeżych papryczek lub pasty chilli.

Peugeot, marka, która funkcjonuje na rynku już od 1810 roku, jest symbolem francuskiej gastronomii i stylu życia. Korpusy młynków Peugeot i mechanizmy mielące są produkowane we własnych zakładach we Francji. Młynki są montowane ręcznie, a następnie bardzo dokładnie sprawdzane. Bezbłędne działanie jest dla marki Peugeot oczywistością. Na mechanizmy mielące udzielana jest dożywotnia gwarancja.

KOD PRODUCENTA: 28398

O firmie Peugeot

Peugeot

Fabryka Peugeot Saveurs produkuje młynki do przypraw znane na całym świecie. Projektowanie designu, rozwój techniczny i precyzyjny montaż, to wszystko dzieje się w fabrykach firmy. Od swoich początków Peugeot stał się liderem w eksporcie młynków do przypraw i dziś dostarcza do ponad 80 krajów świata. Rozszerzył on także asortyment o produkty dla miłośników wina i kawy.