Bamix

Młynek 100 ml®

nadaje się do wszystkich blenderów bamix®

  • 114,00 zł
  • na zamówienie
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: BX430001
Marka: Bamix
Materiał: stal nierdzewna
szkło akrylowe

Opis produktu

Młynek bamix® o objętości 100 ml został zaprojektowany do mielenia suchych produktów spożywczych, do jakich należą na przykład cukier i kawa. Bardzo szybko zmieli świeże zioła do gotowania, ser żółty, suszone owoce, orzechy oraz czekoladę. Młynek stanowi wyposażenie opcjonalne do blenderów bamix® Mono 140 W i DE LUXE 160 W.

Bamix® to niezawodne blendery do użytku domowego i profesjonalnego. Dzięki nim cicho, bez wysiłku i niezwykle szybko mogą Państwo ubić białka i majonez, zmiksować warzywa na zupę, przygotować domowe guacamole, sosy i kremy, a także rozdrobnić mrożone owoce do domowych lodów śmietankowych. Można ich używać nawet w delikatnych szklanych naczyniach albo bezpośrednio w garnku, w którym właśnie Państwo gotują.

KOD PRODUCENTA: 430.001

O firmie Bamix

Bamix

Szwajcarskie blendery bamix® roku 1950 pojawiły się po raz pierwszy dzięki ich wynalazcy Rogerowi Perrinjaquetowi. Od tego czasu przeszli przez ulepszenia designowe i otrzymali kilka nowych patentów, serce urządzenia pozostaje nadal takie samo. Produkowane są w Szwajcarii i szefowie kuchni znają je jako uniwersalne, bardzo wydajne i ciche blendery.