Thomas

Miska z pokrywką 3 l Vario

  • 426 zł
  • w magazynie 1 szt.
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: TH1145580000111010
Marka: Thomas
Seria: Thomas Vario
Designer: Yellow design
Kolor / wymiary: Ø 26 cm, wys. 18 cm, obj. 3 l
Materiał: można używać w mikrofalówce
nadaje się do zmywarki
porcelana Rosenthal Thomas

Opis produktu

Miska z pokrywką Vario niemieckiej marki Thomas została wykonana z białej porcelany. Świetnie sprawdzi się podczas serwowania jednogarnkowych, gorących posiłków - zup, gulaszy lub sosów, przede wszystkim dzięki swojej objętości 3 l i porcelanowej pokrywce, która pomoże utrzymać podawany posiłek w pożądanej temperaturze.

Porcelanowa seria Vario:

  • Wykonana z najwyższej jakości twardej porcelany
  • Piękny, purystyczny design i elegancki, biały kolor
  • Współczesna porcelana odpowiednia na każdą okazję
  • Świetnie sprawdzi się w klasycznie, a także nowocześnie urządzonych wnętrzach
  • Każda sztuka jest niezmiernie praktyczna
  • Możliwość łatwego łączenia z innymi produktami marki Thomas
  • Porcelana jest odpowiednia do kuchenki mikrofalowej i zmywarki do naczyń

Seria Vario niemieckiej marki Thomas, wykonana z najwyższej jakości twardej porcelany, przeznaczona jest dla wyznawców skromnego stylu. Produkty zachęcają swoimi prostymi liniami i nieskończonymi możliwościami łączenia. Kolekcja, która się nie starzeje, została stworzona przez projektantów studia Yellow design przed 20 laty i nadal jest synonimem nowoczesnego oraz innowacyjnego designu. Jej ponadczasowość i niezwykłość została doceniona nagrodą I.D. Design Distinction Award.

Piękna, biała porcelana z serii Vario chlubi się niepowtarzalną elegancją. Podstawowym motywem całej kolekcji jest geometria okręgów i trójkątów, których elementy się przenikają. Oryginalna kombinacja, która dodaje porcelanie wyjątkowości i nowoczesnego charakteru. Każda sztuka jest także małym dziełem sztuki.

Porcelana Thomas, produkowana pod banderą grupy Rosenthal jest nie tylko piękna, ale także praktyczna. Dla oszczędności czasu i energii można używać jej w kuchence mikrofalowej i zmywarce do naczyń.

KOD PRODUCENTA: 11455-800001-11010

O firmie Thomas

Thomas

Porcelana pierwszej klasy jakości Thomas zdobywa serca młodych ludzi dzięki przemyślanemu designu i zastosowaniu nowoczesnych odcieni kolorów. Ich porcelana zachęca do kreatywnej dekoracji stołu. Proste kształty nadają się zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Dzięki delikatnym liniom łatwo się kombinuje.