Joseph Joseph

Miska z durszlakiem mała zielona Prep&Serve™

do serwowania i opłukiwania sałaty

 • 86,00 zł
 • na zamówienie
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: JS40065
Marka: Joseph Joseph
Kolor / wymiary: wiosenna zieleń, zielony / 19 x 21 x 13 cm
Materiał: nadaje się do zmywarki
nie nadaje się do użycia w mikrofalówce
plastik bez BPA

Opis produktu

Wyzwanie dla designerów Joseph Joseph: szybkie przygotowanie sałatki

Rezultat: miska i durszlak w jednym

Przyrządzenie sałatki warzywnej już nigdy nie sprawi problemu! Designerska miska z wbudowanym durszlakiem będzie jedynym naczyniem, którego będziecie Państwo potrzebować. Opłukanie i serwowanie to specjalność rewelacyjnej miski, która świetnie sprawdzi się również podczas serwowania na zastawionym stole.

 • Miska i durszlak w jednym
 • Nadaje się do do opłukiwania warzyw strączkowych oraz odcedzania ziemniaków i ugotowanych warzyw
 • Elegancki kształt gwarantuje bezpieczne użytkowanie i serwowanie przy stole
 • Wykonana z tworzywa sztucznego bez dodatku BPA
 • Nadaje się do mycia w zmywarce

Udoskonalanie standardowych pomocników kuchennych jest już od 2003 roku głównym celem marki Joseph Joseph i jej projektantów. Bracia Richard i Anthony Joseph zdecydowali się wykorzystać swoje doświadczenie nabyte podczas studiów w dziedzinie wzornictwa użytkowego i otworzyć własny biznes. Ich zachwyt nad innowacjami sprawia, że marka co sezon zaopatruje rynek w nowe produkty i atrakcyjne, kolorowe serie pomocników kuchennych. Każdy produkt jest wynikiem rozwoju, którego celem jest maksymalne zwiększenie funkcjonalności, bezpieczeństwa użytkowania i doznań estetycznych. Wynik końcowy budzi entuzjazm i radość nie tylko swoim figlarnym designem, ale i niespodziewaną praktycznością, w której zakochacie się Państwo od pierwszego użycia. Marka Joseph Joseph nie tylko podbija serca klientów z ponad 100 krajów świata, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji w dziedzinie designu i innowacji. Świetne wyniki sprzedażowe i popularność wyposażenia kuchennego spowodowały, że uwaga projektantów została skierowana dalej niż tylko na kuchenny blat, a mianowicie na obszar segregacji śmieci i sprzątania. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się nie tylko designerskim wyposażeniem kuchni, ale także kompleksowym, zróżnicowanym i inteligentnym systemem segregacji odpadów i recyklingu, który jest niezbędną częścią nowoczesnego świata. Joseph Joseph to nie tylko gwarancja niepowtarzalnego designu i wysokiej jakości, ale i szansa na zmianę swojego stylu życia.

  KOD PRODUCENTA: 40065

  O firmie Joseph Joseph

  Joseph Joseph

  Bracia Richard i Anthony Joseph zdecydowali się wykorzystać swoje doświadczenie nabyte podczas studiów w dziedzinie wzornictwa użytkowego i otworzyć własny biznes. Od 2003 roku klienci w ponad 100 krajach z niecierpliwością oczekują na inteligentne innowacje stwarzane pod marką Joseph®Joseph.