Kod: WS22110158
Marka: Wesco
Seria: Wesco - Rubinowy
Kolor / wymiary: rubinowy / szer. 18,8 cm, dł. 45,4 cm, wys. 10,3 cm
Materiał: stal chromowana
wysokiej jakości blacha z farbą proszkową

Opis produktu

Miska Spacy Elly wprowadzi nowy stylowy kształt do Państwa kuchni lub salonu. Jest wykonana z wysokiej jakości stali proszkowej. Dzięki chromowanej podstawie miska wygląda, jakby unosiła się w powietrzu. Doskonale będą się w niej prezentować owoce, mogą jej Państwo użyć również do podawania pieczywa. Miska nie nadaje się do mycia w zmywarce.

Akcesoria kuchenne Wesco wykonane w amerykańskim stylu i z niemiecką precyzją staną się ozdobą Państwa kuchni. Ich trwałość jest wieloletnia, nawet przy codziennym użytkowaniu. Dzięki temu produkty Wesco docenią nie tylko amatorzy designu, lecz także osoby dbające o środowisko. Gwarancję jakości zapewnia sto pięćdziesiąt lat doświadczenia firmy Wesco w obróbce i przetwarzaniu stali.

KOD PRODUCENTA: 221101-58

O firmie Wesco

Wesco

Firma Wesco została założona w 1867 roku we wschodnich Niemczech. Oferuje szeroki asortyment koszów na śmieci a także wyrafinowane akcesoria do kuchni lub łazienki, które są ulubione na całym świecie. Wszystkie produkty tej marki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, są wyrafinowane i wyjątkowo wytrzymałe.