Kod: RV646092
Marka: REVOL
Seria: REVOL FROISSÉS
Designer: Revol
Kolor / wymiary: biały / Ø 14,5 cm, wys. 6 cm, obj. 0,4 l
Materiał: można trzymać w zamrażalniku
można używać w mikrofalówce
nadaje się do piekarnika do 300°C
nadaje się do zmywarki
porcelana Revol

Opis produktu

"Pognieciona" miska Froissés dzięki swej objętości nadaje się np. do podawania surówek i sałatek. Można ją wykorzystać również do serwowania dodatków lub zapiekania. Dzięki swemu nietypowemu kształtowi stanie się dodatkowo budzącym zainteresowanie elementem dekoracyjnym na nakrytym stole.

Froissés to oryginalne i dowcipne akcesoria do Twojej kuchni. Popuść wodze fantazji, ożywiając swój stół i miło zaskakując gości. Wszystkie produkty są wykonane z wysokiej jakości 100% naturalnej francuskiej porcelany, nie zawierającej niebezpiecznych związków chemicznych takich jak kadm czy ołów. Powierzchnia naczyń jest idealnie gładka, nie absorbuje tłuszczów ani zapachów, nie pozostają na niej bakterie. Oznacza to gwarancję higienicznego gotowania dla Państwa i Państwa najbliższych. W ofercie ogromny wybór kolorów.

KOD PRODUCENTA: 646092

O firmie REVOL

REVOL

Revol to tradycyjna rodzinna firma założona w 1768 roku w miejscowości Ponsas. Ten wykonawca porcelany oferuje szeroką gamę naczyń i akcesoriów do gotowania i zastawy stołu. Być może najbardziej znane są "pogniecione" kubeczki w różnorodnych dekoracjach i rozmiarach.