produkt nie jest już w sprzedaży

Miska Fresh Bowls Ø 12 cm Polar Black

Silargan®, z pokrywką Twist’n Lift

Opis produktu

Uniwersalne miski Fresh Bowls prezentują zrównoważone połączenie elegancji i praktycznej formy naczyń o szerokim spektrum wykorzystania. Są przystosowane nie tylko do przygotowania, serwowania i przechowywania przygotowanego jedzenia, ale także do podgrzewania i zapiekania w piekarniku. Wprowadzą do domu zaawansowaną technologię. Piękne kolory ożywią kuchnię, jak również nakryty stół i zmienią normalne gotowanie w przyjemność.

Można ich używać podczas gotowania: do mieszania, ważenia, tarcia, mielenia... Sąodporne na zarysowania, nie trzeba się więc obawiać, że podczas używania będą zmieniały kolory lub przesiąkały zapachami jedzenia, jak w przypadku plastikowych misek. Na stole wyglądają jak dekoracja nie tylko dzięki stożkowemu zaokrąglonemu kształtowi, ale także dzięki modnym, pełnym kolorom. Jeśli jedzenie trzeba przechować na później, miskę można przykryć przezroczystą szczelną pokrywką Twist’n Lift i umieścić w lodówce bądź zamrażalniku, jedzenie nie przesiąknie innymi zapachami. Za pomocą uchwytu łatwo otworzyć plastikową pokrywkę.

Zaletą uniwersalnych misek Fresh Bowls jest możliwość ich użycia w piekarniku. Są wykonane z jednego kawałka stali, dlatego też ciepło rozchodzi się równomiernie i szybko. Unikalny materiał Silargan® długo utrzymuje ciepło, w ten sposóboszczędza cenną energię i czas. Dzięki gładkiej powierzchni łatwo się czyszczą. Są przystosowane do mycia w zmywarce do naczyń. W asortymencie produktów firmy Silit można znaleźć inne naczynia do gotowania i pieczenia, które pod względem kolorystycznym będą pasowały idealnie.

Miski Fresh Bowls, krótki opis:

 • Przystosowane do przygotowania jedzenia, serwowania, przechowywania w lodówce i zamrażalniku
 • Misek bez pokrywki można używać do podgrzewania i zapiekania w piekarniku
 • Szczelnapokrywka Twist’n Lift posiada uchwyt do łatwiejszej obsługi
 • Pokrywka jest wykonana z przezroczystego plastiku z silikonową uszczelką
 • Miski z unikalnego, opatentowanego materiału Silargan®
 • Materiał jest nadzwyczaj twardy, odporny na zarysowania i ekstremalnie gładki
 • Nie zawiera niklu, idealny dla alergików
 • Posiadają system piętrowy do oszczędzenia miejsca
 • Łatwo je czyścić, można myć w zmywarce do naczyń - należy zdjąć uszczelkę!
 • Ponadczasowy design, uniwersalne zastosowanie
 • W trzech rozmiarach i kilku kolorach

Miski Fresh Bowls niemieckiej firmy Silit, wieloletniego lidera w produkcji najwyższej jakości naczyń, są wykonywane z unikalnego materiału Silargan®. Ten wyjątkowy materiał o gładkiej ceramicznej powierzchni jest bardzo wytrzymały, twardy i odporny na zarysowania. Silit udziela na materiałSilargan® gwarancji na 30 lat!

Ostrzeżenie:

 • Plastikowej pokrywki nie można używać w piekarniku, nie jest odporna na temperaturę!
 • Podczas używania w piekarniku należy wykorzystać do manipulacji naczyniami chwytaków do gorących garnków.
 • Przed włożeniem pokrywki do zmywarki do naczyń należy zdjąć silikonową uszczelkę.
 • Do czyszczenia nie używać abrazyjnych (ściernych) gąbeczek lub szczoteczek.

Na temat wykorzystanego materiału i technologii:

NIE JEST TO POWIERZCHNIA NIEPRZYWIERAJĄCA! Do smażenia zawsze należy używać oleju lub innego rodzaju tłuszczu! Puste naczynie z tłuszczem lub olejem rozgrzać na 3/4 mocy kuchenki, a następnie NATYCHMIAST zmniejszyć temperaturę do 1/3 mocy lub mniej. Naczynia świetnie przewodzą ciepło, mniejsza temperatura jest wystarczająca do dopieczenia posiłku. Wystarczy po prostu pozostawić potrawę tak długo, aż zarumieni się jej spodnia część, wtedy bez problemu mięso lub inna przyrządzana potrawa odklei się od dna.

Firma Silit opracowała unikalny materiał Silargan® produkowany za pomocą najnowocześniejszej technologii. Silargan® prezentuje doskonałą syntezę specjalnej ferromagnetycznej stali i bardzo odpornej high-tech powierzchni ceramicznej. Garnki z Silarganu® są ucieleśnieniemnajwyższej jakości naczyń, które cechują się długim okresem żywotności. Silit udziela na materiałSilargan® dłuższej gwarancji na 30 lat!

Naczynia wykonane z Silarganu® są wytrzymałe i odporne na zarysowania. Silargan® to najbardziej odpowiedni materiał do produkcji naczyń w celu zapewnienia zdrowego odżywiania i świadomego stylu życia. Jest neutralny w smaku. Co więcej nie zawiera niklu. Jest najlepszym rozwiązaniem dla alergików.

KOD: SL2133287261

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu