Trzepaczka rózga kuchenna 25 cm magic Fissler

Kod: FS02006925000
Marka: Fissler
89 zł
Wyprzedane
Pozycja została wyprzedana…

Ponad 40 rodzajów narzędzi kuchennych z serii Fissler magic jest gotowych do nabierania, podnoszenia, obracania, mieszania, obierania, odcedzania i przede wszystkim zaskakiwania swoim eleganckim wyglądem i maksymalną praktycznością.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Ponad 40 rodzajów narzędzi kuchennych z serii Fissler magic jest gotowych do nabierania, podnoszenia, obracania, mieszania, obierania, odcedzania i przede wszystkim zaskakiwania swoim eleganckim wyglądem i maksymalną praktycznością.

Magiczna gama przyborów kuchennych została zaprojektowana tak, aby objąć wszystkie przepisy, procesy i pomysły tych, którzy kochają gotować. Elegancki design z polerowanej stali nierdzewnej z matowymi uchwytami pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych domów. Wykonana z polerowanej stali pętla do zawieszania pozwala na zawieszenie narzędzia na drążku lub haku. Jeśli zdecydujesz się zachwycić swoich bliskich prezentem z magicznej serii, każda kolejna świąteczna okazja stanie się świetną okazją do powiększenia swojej kolekcji przyborów kuchennych.

  • Część funkcjonalna wykonana z polerowanej stali nierdzewnej 18/10
  • Uchwyt z matowej stali nierdzewnej z fakturą zapewniającą pewny chwyt
  • Możliwość zawieszenia
  • Łatwa konserwacja
  • Można myć w zmywarce

Trzepaczka to klasyczny pomoc przy delikatnych i puszystych potrawach. Szybko ubija pianę, krem i bitą śmietanę. Trzepaczka może być również używana do mieszania sosów lub do przygotowywania rzadkiego ciasta.

Co 3 sekundy, na całym świecie zostaje sprzedany jeden produkt Fissler!

Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów gospodarstwa domowego i przyborów kuchennych . Poprzez swoje biura sprzedaży działa na wszystkich kontynentach świata w ponad 80 krajach. Etykieta "Supermarka z Niemiec" słusznie plasuje Fisslera wśród najbardziej wpływowych brandy. Silny nacisk na innowacje i rozwój przez wiele dziesięcioleci słusznie przyczynia się do wytwarzania produktów, które pozwalają doświadczyć często nudnych procesów technologicznych w zabawny i nowy sposób. Każdego roku klienci z niecierpliwością czekają na nowe produkty, które dostarczą im rozrywki. Fissler jest pionierem nowych trendów, o czym świadczą liczne patenty i nagrody za design. Warto również wspomnieć o zarządzaniu kontrolą, która przebiega przez cały proces produkcyjny według ściśle określonych standardów. Nowoczesne technologie produkcji i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Przez ponad 170 lat firma Fissler opierała się na 3 kluczowych filarach - technologicznym know-how, doskonałej produkcji i wielkiej sile innowacji. Wszystkim 700 pracownikom przyświeca jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi zachwycać naszych klientów! Made in Fissler (Germany)

Parametry dodatkowe

Kategoria: Pastry brushes
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.14 kg
Rodzaj produktu: Przybory kuchenne
Seria: Fissler magic
Margin: E
K překladu: CZ AUTO
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: