Staub

Mini rondel do sosów z pokrywką, czarny Ø 10 cm

żeliwo

 • 465 zł
 • na zamówienie, dostawa do 5-ciu tygodni
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: ST1241025
Marka: Staub
Seria: Staub Noir, Gris & Bleu - czarna
Kolor / wymiary: czarny / Ø 10 cm, obj. 0,25 l
Materiał: nadaje się do gotowania indukcyjnego
nadaje się do piekarnika do 250°C
nadaje się do zmywarki
żeliwo Staub

Opis produktu

Rondel do sosów z silikonowym uchem, rękojeścią i pokrywką w czarnym kolorze o średnicy ⌀ 10 cm francuskiego producenta Staub to ponadczasowy pomocnik, na którym zawsze możemy polegać. Idealny zwłaszcza do przyrządzania sosów, ale i dalszych gotowanych, duszonych lub zapiekanych smakołyków. Przygotowanie posiłku w emaliowanym, żeliwnym garnku typu „Cocotte” będzie nie tylko niezwykle proste, ale dzięki wielokrotnemu użyciu Państwa posiłki będą coraz to smaczniejsze!

Rondel żeliwny Staub jest nieocenionym pomocnikiem prawdziwych gospodyń domu, pasjonatów gotowania i profesjonalistów. Wspaniały design emaliowanego garnka stwarza nić łączącą kuchenkę i Państwa stół, więc przygotowane potrawy można efektownie i stylowo serwować bezpośrednio z naczynia. Dzięki wybornej akumulacji ciepła, potrawy zachowają temperaturę przez dłuższy czas, bez potrzeby przykrywania. Teraz każdy może bez problemu nałożyć sobie kolejną porcję sosu!

Emaliowana powierzchnia wewnętrzna jest matowo-czarna i sprawia, że potrawy nie przywierają do dna. Dzięki solidnej, świetnie leżącej w dłoni pokrywce z małymi wypustkami na wewnętrznej stronie, dochodzi do całkowitego zamknięcia obiegu pary. Niezbędna wilgotność, wszystkie smaki i aromaty pozostają bezpieczne wewnątrz garnka i podczas naprawdę długiego czasu powolnego gotowania i duszenia. Naczynia z pokrywką marki Staub zatrzymują podczas gotowania ok. 10% więcej wilgoci niż produkty konkurencji! Dajcie Państwo swoim daniom czas: właśnie dzięki powolnemu przyrządzaniu będziecie mogli cieszyć się łagodnym i delikatnym posiłkiem.

 • ⌀ 10 cm, ⌀ dna 7,5 cm, długość z rękojeścią 23,4 cm
 • Wysokość 7,2 cm, objętość 0,25 l
 • Łatwe przyrządzanie potraw, świetny wybór dla początkujących i profesjonalnych kucharzy
 • Odpowiedni głównie do przyrządzania sosów, ale i innych gotowanych lub duszonych potraw
 • Rondel jest odpowiedni także do zapiekania w piekarniku/pod grillem
 • Idealny do bezpośredniego podawania posiłków na stole
 • Niezwykle trwałe naczynie z emaliowanego, odlewanego żelaza, utrzymujące kolor, odporne na korozję i odpryśnięcia
 • Wspaniała przewodność cieplna utrzyma pokarmy ciepłe przez długi czas
 • Wypustki na wewnętrznej stronie pokrywki dla zachowania właściwej wilgotności
 • Gładkie dno jest odpowiednie do używania na wszystkich źródłach ciepła, łącznie z indukcją
 • Ułatwiona manipulacja dzięki rękojeści i przeciwległemu uchu
 • Praktyczny otwór w rękojeści – możliwość zawieszenia
 • Produkt przeszedł surowe testy dla zagwarantowania trwałej i optymalnej funkcjonalności
 • Łatwe w konserwacji – wystarczy ciepła woda z środkiem do mycia naczyń
 • Odpowiednie do zmywarki do naczyń, zalecamy jednak mycie ręczne

Ważna uwaga: Mimo tego, że emaliowana warstwa jest niezwykle wytrzymała, w celu powstrzymania ewentualnego zarysowania zalecamy podczas gotowania używanie plastikowych, silikonowych lub drewnianych przyborów. Emaliowane naczynia żeliwne należy rozgrzewać stopniowo, aby nie zostały narażone na uszkodzenia spowodowane szokiem termicznym!

Francuska marka Staub wywodzi się z Alzacji, która znana jest ze sztuki kulinarnej i wybornych potraw przyrządzanych ze składników najwyższej jakości. Oferta produktów firmy obejmuje szerokie spektrum naczyń przeznaczonych dla zapalonych kucharzy-amatorów i profesjonalistów, którzy szukają autentyczności i emocjonujących przeżyć podczas przygotowywania tych najsmaczniejszych potraw. Do najbardziej znanych produktów Staub należą emaliowane garnki żeliwne z pokrywkami typu „Cocotte” w szerokiej gamie kolorów, wielkości i kształtów, ale i cały szereg dalszych, wytrzymałych żeliwnych produktów, od patelni, przez brytfanny, aż po czajniki do herbaty.

W produktach Staub tradycyjne rzemiosło łączy się z bezkonkurencyjnymi technologiami produkcji. Najwyższą jakość produktów doceniają renomowani restauratorzy i szefowie kuchni na całym świecie, więc możecie być Państwo pewni, że dzięki naczyniom Staub wyczarujecie najpyszniejsze potrawy także w Waszych kuchniach.

KOD PRODUCENTA: 124 10 25

O firmie Staub

Staub

Francuska firma Staub od 1974 roku produkuje naczynia żeliwne znane na całym świecie. Wszystkie typowe produkty tej marki są nieprzywierające i wysoce odporne na szoki temperaturowe i zarysowania. Właśnie dlatego są one tak popularne i są obecnie sprzedawane w ponad 50 krajach.