Bamix

Malakser z popychaczem®

do blenderów DE LUXE, Classic, SwissLine

  • 214,00 zł
  • na zamówienie
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: BX440018
Marka: Bamix
Kolor / wymiary: biały / Ø 12 cm, wys. 9 cm, obj. 200 ml
Materiał: nie nadaje się do mycia w zmywarce
stal nierdzewna
szkło akrylowe

Opis produktu

Kompaktowy malakser bamix® z popychaczem o objętości 200 ml – posieka zioła, orzechy, ser, czekoladę, a nawet zmieli kawę i cukier. Praktyczny pomocnik do Państwa kuchni, który pomoże łatwo i szybko zmiksować różnego typu pasty czy na przykład przygotować posiłki dla niemowląt. Malakser bamix® napędzany jest za pomocą blendera bamix®, jest kompatybilny z typami DE LUXE, Classic i SwissLine (nie jest przeznaczony do użycia z blenderami Mono i Profi).

Do wyposażenia malaksera należy praktyczny popychacz, który poprzez zmniejszenie miksowanej objętości pomaga zwiększyć efektywność przetwarzania lekkich i drobnych produktów, jakimi są zioła i przyprawy, na przykład ziarenka pieprzu.

Bamix® to niezawodne blendery do użytku domowego i profesjonalnego. Dzięki nim cicho, bez wysiłku i niezwykle szybko mogą Państwo ubić białka i majonez, zmiksować warzywa na zupę, przygotować domowe guacamole, sosy i kremy, a także rozdrobnić mrożone owoce do domowych lodów śmietankowych. Można ich używać nawet w delikatnych szklanych naczyniach albo bezpośrednio w garnku, w którym właśnie Państwo gotują.

KOD PRODUCENTA: 440.018

O firmie Bamix

Bamix

Szwajcarskie blendery bamix® roku 1950 pojawiły się po raz pierwszy dzięki ich wynalazcy Rogerowi Perrinjaquetowi. Od tego czasu przeszli przez ulepszenia designowe i otrzymali kilka nowych patentów, serce urządzenia pozostaje nadal takie samo. Produkowane są w Szwajcarii i szefowie kuchni znają je jako uniwersalne, bardzo wydajne i ciche blendery.