Łyżka cedzakowa Duo 80029 Joseph Joseph

Kod: JS80029
64 zł
W magazynie (4 Szt)

Duo to innowacyjna linia produktów kuchennych firmy Joseph Joseph, która wprowadza pomysłowe rozwiązania do każdej kuchni. Asortyment jest starannie zaprojektowany z naciskiem na prostotę, innowacyjność, funkcjonalność i jakość. Każdy produkt z tej serii wykonany jest z wysokiej jakości materiałów i w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu można je dopasować do swojego wnętrza lub innych akcesoriów i przyborów kuchennych. Ta seria zawiera na przykład łyżkę cedzakową do szybkiego i łatwego nabierania i odcedzania wprost z garnka, bez konieczności wylewania gorącej wody, do używania również jako zwykłe narzędzie do serwowania.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Duo to innowacyjna linia produktów kuchennych firmy Joseph Joseph, która wprowadza pomysłowe rozwiązania do każdej kuchni. Asortyment jest starannie zaprojektowany z naciskiem na prostotę, innowacyjność, funkcjonalność i jakość. Każdy produkt z tej serii wykonany jest z wysokiej jakości materiałów oraz w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu można je dopasować do swojego wnętrza lub innych akcesoriów i przyborów kuchennych. Ta seria zawiera między innymi łyżkę cedzakową do szybkiego i łatwego nabierania i odcedzania wprost z garnka, bez konieczności wylewania gorącej wody, do użycia również jako zwykłe narzędzie do serwowania.

Specyfikacja produktu:

  • Praktyczna łyżka cedzakowa z serii Duo
  • Prosta, funkcjonalna
  • Materiał wysokiej jakości
  • Szybkie i łatwe nabieranie i odcedzanie wprost z garnka
  • Może być również używana jako zwykłe narzędzie do serwowania
  • Można myć w zmywarce
  • Materiał: nylon wzmocniony włóknem szklanym
  • Wymiary: 12 x 6 x 32 cm

Parametry dodatkowe

Kategoria: Naczynia kuchenne
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.11 kg
Kolor: Czarny
Materiał: Nylon
Właściwości: Można myć w zmywarce
Rodzaj produktu: Przybory kuchenne
Rozmiar: 32 cm
Margin: E

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie