produkt nie jest już w sprzedaży

Łyżka do serwowania owalna Nuova

Opis produktu

Łyżka do serwowania Nuova, czasem zwana łyżką do warzyw lub ziemniaków, jest niezbędna do sprawnego podawania jedzenia. Używana jest do warzyw, ryżu, ziemniaków, leguminy. Jest większa od zwykłej łyżki. Główka jest raczej okrągła, niż owalna, co ułatwia nabieranie jedzenia. Długi uchwyt ułatwia serwowanie przy stole.

Specjalne sztućce serii Nuova z wysokiej jakości szlachetnej stali nierdzewnej Cromargan® w wersji polerowanej nie tylko pięknie wyglądają, ale ułatwiają codzienne czynności. Sekretem magii serii Nuova nie jest kształt poszczególnych sztućców, ale to, jak doskonale do siebie pasują. Projektanci Jutta Keil i André Stocker stworzyli atrakcyjny, ponadczasowy design, który cieszy oko na co dzień i od święta.

Sztućce wykonane są z wysokiej jakości szlachetnej stali nierdzewnej Cromargan®, zawierającej 72 % stali, 18 % chromu i 10 % niklu. Materiał jest trwały, nierdzewny i odporny na działanie kwasów spożywczych. Cromargan® ma piękny połysk i jest łatwy w czyszczeniu. Sztućce można myć w zmywarce.

KOD: WM1291286040

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu