Łyżka do nabierania spaghetti Q!

Kod: FS08900500000
Outlet
Marka: Fissler
199 zł –28 %
Łyżka do nabierania spaghetti Q!
199 zł –28 % 143 zł
W magazynie (1 Szt)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Przybory kuchenne Fissler Q! to designerskie dzieło dopieszczone do ostatniego detalu. Piękne kształty, stal nierdzewna o jedwabistym wykończeniu, czerwony i czarny silikon i maksymalna funkcjonalność. Podnieście swoje kucharskie (I)Q! Najnowsze akcesoria Fissler skradną Państwa serce od pierwszego użycia.

Seria przyborów kuchennych Q! jest stworzona właśnie tak, aby spełniała najwyższe oczekiwania klientów. Nowoczesna technologia i wysoki poziom życia stały się inspiracją do stworzenia nowoczesnej, ponadczasowej serii. Stożkowata rękojeść z ręcznie szlifowanej stali nierdzewnej świetnie leży w dłoni. Otwór służący do zawieszenia przyboru znajduje się na wewnętrznej stronie rękojeści – w ten sposób na listwie zostanie utrzymany minimalistyczny wygląd. Niezwykle zimny odcień stali doda Państwa kuchni stylu hi-tech.

  • Ręcznie szlifowana stal nierdzewna
  • Można zawiesić
  • Łatwe w utrzymaniu
  • Można myć w zmywarce

Łyżka do nabierania spaghetti zapobiegnie ciągłemu zsuwaniu się makaronu podczas jego serwowania. Bez problemu podadzą Państwo makaron na 100 różnych sposobów. Specyficzny kształt łyżki nie pozwoli nieposłusznym kluskom uciec z powrotem do garnka.

Co 3 sekundy na całym świecie sprzedawany jest 1 produkt marki Fissler!

Firma Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów do domu i kuchni. Za pośrednictwem swoich oddziałów handlowych jest obecna na wszystkich kontynentach w ponad 80 krajach. Oznaczenie "Supermarka z Niemiec" zasłużenie klasyfikuje Fissler między najbardziej wpływowe firmy. Duży nacisk na innowacje i rozwój trwający od wielu dziesięcioleci doprowadza do tworzenia produktów, które umożliwiają realizację często nudnych kulinarnych procesów w nowy, ciekawy sposób. Co roku klienci niecierpliwie czekają na nowości, które sprawią im radość. Fissler dyktuje nowe trendy, czego potwierdzeniem jest również szereg uzyskanych patentów i designerskich wyróżnień. Warta wzmianki jest również kontrola jakości, która przebiega podczas całego procesu produkcji pod nadzorem surowych norm. Nowoczesne technologie produkcyjne i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Już od ponad 170 lat Fissler buduje swoją markę na 3 kluczowych filarach – technologicznym know-how, doskonałej produkcji i ogromnej sile innowacji. Wszystkich 700 pracowników ma tylko jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi sprawiać naszym klientom radość! Made in Fissler (Germany)

Parametry dodatkowe

Kategoria: Naczynia kuchenne
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Przybory kuchenne
Seria: Fissler Q!

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: