produkt nie jest już w sprzedaży

Łyżka chińska Apéritif & Boissons

Opis produktu

Łyżkę chińską Apéritif & Boissons można wykorzystywać jako łyżkę cocktailową podczas serwowania smakołyków, np. wędzonego łososia, kawioru, różnorodnych pasztecików itp. Dzięki specjalnemu kształtowi nie chwieje się na równej powierzchni. Po napełnieniu różnymi przysmakami łyżeczki można ustawiać bezpośrednio na nakrytym stole lub na talerzach gości. Zawsze będą wyglądać wspaniale.

Seria APÉRITIF & BOISSONS oferuje Ci szeroką paletę nieodzownych, praktycznych i eleganckich akcesoriów na Twój stół. Większość jest stylowo ozdobiona, przywołując atmosferę słonecznego południa Francji. Przywołaj tę miłą atmosferę i przenieś ją wraz z produktami tej serii do swojego domu. Zostały wykonane z najwyższej jakości porcelany prosto z Francji, ich mycie jest niesłychanie łatwe.

KOD: RV638963

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu

Ulepszamy dla Was Kulinę!

Obecnie przebiegają kluczowe zmiany w naszej administracji magazynowej w celu jeszcze szybszego przetwarzania Waszych zamówień. W związku z tym wysyłka wszystkich paczek jest zawieszona do 4.6.2020. Dziękujemy za wyrozumiałość!